Arkadaşlar çok mutluyum inanamıyorum hamileyim

eftelya24

Sen benim en kıymetlimsin
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
387
1
41
:teytey:arkadaslar 8.5 aylık evlıyım ve artık muıdımı kesmıstım normal yolla olmayacak tedavıyle olacak dıye dusunmeye baslarken bugun hamıle oldugumu ogrendım sevıncten gozyaslasrım dınmıyor ınsallah rabbım butun dort gozle bebek bekleyenlere bu mutlulugu nasıp etsın dualarım sızınle arkadaslar... yalnız korkuyorum cunku dun adet gunumdu olmadım ama kasıklarım cok agrıyor adet olacakmısım gıbı neden boyle olur sızce dusuk tehlıkeı mı bu arkadaslar lutfen ıcımı rajhatlatacak bıseyler soyleyın bana. bırde deger 99,12 bana bısey demedı laborant sızce ne kadardır benım bebişim?:CüvCüv:

Canım Allah bebişini sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inş. Ağrıya da aldanma, ben hamileymişim bilmiyordum, adet sancısı diye hastahaneye gittim. Bigüzel de iğne vuruldum. Çok şükür Rabbime ki bebişim sağlıklı. Bugün tam 24 günlük olduk. İçini ferah tut bence.

Tebrik ederim arkadaşım
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin işallah
Darısı bilzere olsun :nazar:

aglıycamama canım sen laborantmıssın bılırsın ne kadarlık sence 99.12 degere gore cunku arkadasım moralımı bozdu deger cok dusuk bence daha bellı degıl hamıle olup olmadıgın dedıde :KK43:

Eftelya arkadasim tebrik ederim, Allahim tamamina erdiri ins. bende taze hamilelerdenim. Adetim 1 hafta gecikti ve benim kan tahlilimde deger 689,49 cikti.

seninki neden okadar az cikti ki. Doktoruna sor en kisa zamanda olurmu..

Kasik agrisi kramp bendede oluyor ins. en kisa zamanda biter artik cok felaket agri oluyo ya...

arkadaslar lutfen bıseyler yazın yardımcı olun bana sevınemıyorum bıle kokuyorum.

cnm benım deger dusuk cunku laborant daha cok kucuk bır haftalık falan dedı drumuda aradım 1 hafta sonra gel muayeneye dedı allahım ınsallah sevıncım kursagımda kalmaz o kadar hasretle beklemısımkı sankı tuvalete gıtmeye bıle korkuyorum ya duserse dıye allahım hepımızın yardımcısı olsun arkadaslar

Icini rahat tut canim benim onceki gebeligim dusuk ile sonuclandi ama benim deger 43 yada 49 idi.
Seninki yine fazla, fakat adetin kac gun gecikti. doktorunu ara sor kontrole gittinmi ??
Hemen kontrole git bence korkutmakta istemiyorum ama doktorunla gorusmen en mantiklisi canim

Tamam canim kendine dikkat et ins. kontrole kadar biseycik olmaz icini ferah tut moralin iyi olsun tamammi.. Haydi saglicakla kal

cnm benım daha dun adte olmam gerekıyordu yanı sadece 1 gun gectı ve drla gorustum bana haftaya gel suan bısey yapamayaız dedı allahım korusun melekler korusun ınsallah hepımızın bebıslerını ve ben bu duyguyu o kadar cok bekledımkı o yuzden o kadar gonulden dua edıyorumkı herkes ıcın allahım hıc kımseyı evlat hasretıyle sınamasın tum bekleyenlere hayırlı saglıklı bı evlat nasıp etsın ınsallahh amınnn

Amin canim Insallah cumlemizi...

Daha cok erkenmis kiz hemen gidip test mi yaptirdin :)))))
sen bekle o deger yukselecek ins. hadi iyi gunler dittim

eftelya24 canım adetin daha bir gün geçmiş bu yüzden bu değer normal. 2 gün sonra testi tekrarla iki katına çıkması lazım. çıkarsa bir problem yok demektir. bebeğin hayırlı olsun. darısı başımıza..

Eftelya tebrik ederim.Umarım sorunsuz olur.
Ben de dün öğrendim hamile oldugumu.Kasıkta karnımda ağrılarım var.Biraz da kanama oldu ama doktor değerin gayet güzel dinlen biraz dedi.Benimki tahminim 20 günlük değerim 700 müş.Seninki dahada yeni değerin yükselecektir merak etme.
Allahım sorunsuz sağlıklı hamilelik ve doğum nasip eder inşallah.
Stres yapma.Telaşlanma.Stres yaptıkça allah korusun herşey olabilir.Sakin ol.Kendine iyi bak.

tebrikler Allah hayırlısı ile kucagına almayı nasip etsin canım..bende 5 haftalık hamileyim :)

gözün aydın cnm...degerin düşük olması gebeligin erken dönemde olması anlamındadır.yani şuan senin bebişin 4 haftalık...saglıkla kucagına alırsın inşallah...kasık agrılarında normal ben şuan 11 haftalık gebeyim ve hala adet olcakmışım gibi agrıyo kasıklarım...

--------------------------------------------------------------------------------

Tebrik ederim
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin işallah.Darısı başımıza.

X