ARKADAŞLAR ÇOK KÖTÜYÜM Bİ YARDIM LÜTFEN!

Sihaymelek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2016
35
4
30
Arkadaşlar normalde ocak ayının 3 ünde adrt olmam lazımdı. Gecikti ayın 9 unda doktoruma gittim vajinal ultrasonla baktı herhangi bi sorun gözükmüyo yumurta daha bu gün oluşmuş 8. 10 güne kadar adet olursun dedi ve bteral progestan ilaçlarını ve neo-penotran fitilini yazdı bi sorun gözükmüyo gecikmesinde herhangi bi gebelikte söz konusu değil demişti. Bu gün ayın 19 ben hâlâ adet olmadım ve o ilaçları kullandığımdan beri bi baş ağrısı mide bulantısı baş dönmesi oluyo ben kolay kolay kusan biri olmamama rağmen bu gün otobüsten zor attım kendimi aşağıya ve kustum böyle bişe yaşayan var mı acaba o yumurta oluşmuş hâlâ çatlamadı mı yada o yumurta oluşmasına rağmen hamile olunulabilir mi ki.!!! LÜTFEN Bİ YORUM YAPIN!!!

Kullandigin progestan adet gecikmesine mide bulantisina baş donmesine ve halsizlige neden olabiliyor. Belki gecey ay yumurtlamamissindir ve o yuzfen adet olmamişsindir.yumurta catlamissa bile normal sartlarda yumurtanin catlamasindan 14 gun sonra adet olursun. Bide fazla kafaya takıp stres yaptiysan o yuzdende adet olamayabilirsin

He
Kullandigin progestan adet gecikmesine mide bulantisina baş donmesine ve halsizlige neden olabiliyor. Belki gecey ay yumurtlamamissindir ve o yuzfen adet olmamişsindir.yumurta catlamissa bile normal sartlarda yumurtanin catlamasindan 14 gun sonra adet olursun. Bide fazla kafaya takıp stres yaptiysan o yuzdende adet olamayabilirsin
her gün bu gün olur bu gün olur demekten kafayı yicem artık. Bu gün 16. Gün geç kaldı yumurta da oluşmuş bu durumda gebelikte olmuyo sanırım.

X