arkadaşlar çok hastayım

oyek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2008
102
0
merhaba
27 haftalık hamileyim 27 eylülde şeker testi yaptırdım ve boğazlarımda yanma vardı doktoruma söyledim baktı ve beni dahiliyeye gönderdi faranjit başlangıcı dedi ve sadece minoset ve gargara verdi ayrıca bolbol ıhlamur,nanelimon ılık süt içmelisin dedi.
ama hala iyileşemedim.ve son 3-4 gündür öksürüğüm sıklaştı bebeğimede birşey olur diye çok korkuyorum.çok özür dileyerek artık kusma boyutuna geliyor ve balgam çıkartıyorum.bu sabah yine doktorumu aradım şikayetlerimi söyledim oda bana ateş olup olmadığını sordu hayır hiç ateşim çıkmadı.eğer varsa 2-3 gün müşadeye alacaktım dedi.ayrıca tekrar dahiliye gözükmemin yararı olacağınıda söyledi.off ya off hersene ben
bu işkenceyi mutlaka yaşıyorum.sizin önerilerinizde varsa sevinirim.

canım çok geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin....ilaçlarının yanında bol kaynamış ılık su iç...bebeğine ve kendine iyi bakk:çok üzgünüm:

canım geçmiş olsun ben grip oldum ama son demlerini yaşıyorum atlatmak üzereyim hem de hiç ilaç kullanmadan pekmez öksürüğü kesiyor pekmez içmeni tavsiye ederim.hem balgam söktürücü özelliğide var. bu arada benim şeker yükleme sonuçlarım temiz çıktı.seninkiler ne alemde iyiydir umarım.

canım geçmiş olsun ben grip oldum ama son demlerini yaşıyorum atlatmak üzereyim hem de hiç ilaç kullanmadan pekmez öksürüğü kesiyor pekmez içmeni tavsiye ederim.hem balgam söktürücü özelliğide var. bu arada benim şeker yükleme sonuçlarım temiz çıktı.seninkiler ne alemde iyiydir umarım.

saol canım sanada geçmiş olsun
evet benimde sonuçlar iyi çıktı ama bu seferde bu faranjite yakalandım.valla sorma okadar korktumki dün ve bugün öksürükten bebeğime bişey olur diye aklım çıktı.

geçmiş olsun bende bu durumu mutlaka yaşarım.benim öksürük burnum kapalı olduğu zaman oluyor ağızdan nesef alınca. burnunu açık tutmaya çalış.faranjit içinde ılıktan biraz sıcak şekerli yada ballı süt iç 3-4 saatte bir inan ilaç kadar iyi geliyor.tekrar geçmiş olsun...

X