arkadaslar cok agrim var tavsiye lutfen

yego

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
63
0
arkadaslar 15. haftaya girdim bugun doktora gittim agrilar normal dedi ilac vermedi bebegimde normal deyince bende cok kafama takmadim ama simdi gene agrilarim artti sag tarafimda ozellikle acaba tavsiyeleriniz varmi ilk hamilleigim tecubesizim bildiginiz egzersiz masaj yada yiyecek icecek turu bise varmi acaba tesekkurler

canım hamilelikte ağrılara süt iyi geliyor birde maden suyu baya faydalı oluyor ama kızılayın sade maden suyu bir dene istersen

karnınmı ağrıyor canım anlamadım ben.
eğer öyleyse minoset veya parol içilebiliyor hamilelikte.
yinede doktoruna sorsan daha iyi tabi.

evet arkadaslar agri derken karin agrilari demek istiyorum

bu arada kizilayin maden suyu yok burda almanyadayimda :-(

canım benimde o haftalarda hep karnım agrıdı böle adet sancısı gibi ve hep sagda hissettim agrılarımı bende çare bulamadım enfeksiyondan dendi banada

canım benimde o haftalarda hep karnım agrıdı böle adet sancısı gibi ve hep sagda hissettim agrılarımı bende çare bulamadım enfeksiyondan dendi banada

canim aynen dedigin gibi bendede peki doktorun bisey vermismiydi ???

canım o ağrı ne yapsanda geçmeyecek 1-2 haftaya geçer üzülme bebek yerleşiyor bebişinin iyi olduğu anlamına geliyor onlar parol yada tamol al çok dayanılmaz olursa sanırım aynı ilaçlar vardır ordada birde vakit buldukça yat dinlen

canım rahmin büyüdüğü için ağrıların oluyor büyük ihtimalle
zamanla geçecek ağrıların endişe etme

rahim büyüdükçe kasık bölgesinde ve yumurtalıklarınızın olduğu yerlerde ağrı olabilir. ayrıca gazınız varsa o da ağrı yapar..endişelenmeyin...
Bebegim Geliyor

sadece yat dinlen iki güne geçiyor.istirahat çok önemli.28 haftalığım.bende o dönemde bu çareyi buldum.en iyisi yatmak.

benimde o zamanlar okadar karnım ve kasıklarım ağrıyorduki , anlatamam. doktorum hiçbir ilaç vermedi, normal dedi. ağrıya dayanamadığım için değil, sadece bebeğime birşey olacak diye korkuyordum. çok şükür hiç bişey olmadı. ağrılarımın nezaman geçtiğini tam olarak hatırlamıyorum ama emin ol zamanla geçiyor. ben şuan 27. haftadayım, çok iyiyim Allahıma bin şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…