Arkadaşlar çok Acil.....korkuyorum

SiremimS

İremim~Eslemim
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2008
11.270
1.279
arkadaşlar geçende yazdım size hamileymişim die süpriz old die hatırlarsınız şimdi proplemim şu dün gttk kan testi yaptırdık beta-hcg oranı 14,29 çıktı buna göre 3 haftalık hamileyim. bi hemşire arkadaşım var bide benim hastaneme gel bidaha yaptıralım dedi bugün gittik 9,7 çıktı bunda 1 haftalık hamile gözüküyorum. oranı düştü yani sizce nedir bu pzartesi bidaha gtcem doktorlar çok yeni hamilesin diyolar ama bu oran neden düşük çıktı 2.si bi anlam veremedik lütfen bildiklerinizi yazın çok korkuyorum bu arada ben hamişliğe soğuk algınlığı alarak yakalndım öksürme grip gibi bşy sizce bunun etkisi var mıdır? :nazar::emir_bebek::nazar:

canım benim hemen doktora git bu iyi değil oranın yükselmesi gerekiyor düşmemesi lazım bence zaman kaybetme düşük tehlikesi olabilir

Canım oranının düşmesi pek iyiye işaret değildir...Bence hemen bir doktora gitmelisin..ultrasona girdinmi sen canım..5 haftalıkken daha net olur aslında..

güzelim birde zaten hamilelik son adet tarihine göre hesaplanıyor... sen yinede doktoruna görün tabiki... o hesaplamaları boşver sen...

cnm hemen git dr a benim ilk gittiğimde 39 du 10 gün sonra gel keseyi göremedim dedi. 10 gün sonrada bebişim tutunamamıştı 11. gün adetimle birlikte gitti bebişim. ihmale gelmiyor bu işler maalesef. ama yinede ümidini yitirme

canım benim ya sen kendini kaybetme yinede moralini yüksek tut...stresten filan mazallah..
şüphelerin varsa git tabiki doktora ...böyle acabalarla daha çok zarar verirsin bebişine..
umarım iyi haberlerini alırız..

cnm doktora gitmeyi ihmal etme ama telaşlanmada
artık herşeyin çaresi var ilk günlerde olur böle şeyler kıslarrr sizde kızı mahvettiniz sabah sabah yaaa

farklı laboratuarlarda yapılan tahlillerin sonuçları farklı çıkabilir telaşlanma bence

farklı laboratuarlarda yapılan tahlillerin sonuçları farklı çıkabilir telaşlanma bence

ağzına sağlık arkadaşım içimi aydınlattın ya a.s dediğin gibi farklı labarotuvarlarda yapıldı tahlil bu pazartesi bidaha yaptırcaz ondanda proplem çıkarsa ne diyim sağlık olsun o zmn gtcez doktora çünkü şuan daha çok küçük doktora gtsem göremez öle dediler onun için braz zamanın geçmesini bekliyorum diğer arkadaşlara cvbımıda burdan vermiş oldum sğlun herkese:nazar::emir_bebek::nazar:

cnm hemen git dr a benim ilk gittiğimde 39 du 10 gün sonra gel keseyi göremedim dedi. 10 gün sonrada bebişim tutunamamıştı 11. gün adetimle birlikte gitti bebişim. ihmale gelmiyor bu işler maalesef. ama yinede ümidini yitirme

canım ihmal falan yok zaten bende sadece daha küçük yeni oluşuo old. için beklemekteyiz doktorda şuan göremez zaten.bebiş tutunamayınca tekrar adet olup onla mı düşüyor canım??????????????:nazar::emir_bebek::nazar:

en iyisi tahlili yenilemen, bu konuda sana katılıyorum ... ama en son yaptırdığın hastanede yaptırman gerektiğini biliyorsun... hakkında hayırlısı ne ise o olsun arkadaşım

en iyisi tahlili yenilemen, bu konuda sana katılıyorum ... ama en son yaptırdığın hastanede yaptırman gerektiğini biliyorsun... hakkında hayırlısı ne ise o olsun arkadaşım

evet canım en son yaptırdığım yerde yaptırcaz pztsi tahlili bidaha.dediğin gibi kaderin önüne geçilmez neyse o olcak elden gelen bşy yok canım ama adetimden 8 günde geçti kanamamda yok bence proplem çıkmıycak gibi rahatsızım ya şuan belki ondan düşük çıkıodur sence olabilir mi ?ya arkadaşım görüyomusun bizim için süpriz oldu bebek daha düşünmüoduk allahın takdiri işte.. şimdide kaybetmek istemiyoruz süprizim olan bebişimizi ne garip insanoğlu işte eğer sorun çıkmazsa daha ilk bebişim 7 aylık evliyim çok heyacanlıyım ve gözlerim dolu dolu oluyor sevgiler :nazar::emir_bebek::nazar:

arkadasım moralını bozmak ıstemem aynı yerde yapmadıgındanda kaynaklana bılır dua et bende bı onceı hamılelıgımde aynısı oldu kand dusmeesı ıyı deıl zaten suphelıymıs dıyorr bazı dr bana bunların kımmyasal dusuk ooldugunu soylemısdı ama genede canını sıkma sakın moralnı yuksek tut ins korkulcak bısey yokdur sabret canım

Kimyasal gebelik diye birşey olabilir, değerlerin normalde 2 günde 2 katına çıkması lazım.Bazı arkadaşlar dktora git falan demişler bu durumda doktorum yapabileceği malesef hiç bir şey yokki.Çok geçmiş olsun.Bazen nadir de olsa tekrar yükselebiliyormuş.Sen 2 gün sonra bir daha kan ver.

Adetin 8 gün geçmiş diye okudum 8 gün geçtiyse bu değer çok düşük malesef.Değerin 500-600 olması lazım

arkadasım moralını bozmak ıstemem aynı yerde yapmadıgındanda kaynaklana bılır dua et bende bı onceı hamılelıgımde aynısı oldu kand dusmeesı ıyı deıl zaten suphelıymıs dıyorr bazı dr bana bunların kımmyasal dusuk ooldugunu soylemısdı ama genede canını sıkma sakın moralnı yuksek tut ins korkulcak bısey yokdur sabret canım

sğl canım şimdi bnm kimyasal gebelikse ne olcak kendinden mi düşecek ve kanamma mı olcak şuan kanama yok ama bide ben gebeliğe rahatsız olarak yakalandım öksürme grip faranjit galiba öksürmede sence bunun etkisi varmıdır kanın düşmesinde
bide bizim kazayla olmuş gebelik yani acaba yumurtlama zamımın son döneminbde olduysa bununda etkisi varmıdır düşmesinin kanın???????????????bide senin ne oldu ilk kimyasal gebeliğinde düştümü bebiş??????????

Kimyasal gebelik diye birşey olabilir, değerlerin normalde 2 günde 2 katına çıkması lazım.Bazı arkadaşlar dktora git falan demişler bu durumda doktorum yapabileceği malesef hiç bir şey yokki.Çok geçmiş olsun.Bazen nadir de olsa tekrar yükselebiliyormuş.Sen 2 gün sonra bir daha kan ver.

sğl canım bilgilerin için bende pazartesi bidaha kan testi yaptırcam sanırım o zmn belli olur o zmn paylaşırım sizlerle sevgiyle kal:nazar::emir_bebek::nazar:

X