Arkadaşlar cildim makyajı kusuyor

Yarendemir03

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2016
1
0
26
Merhaba , öncelikle aşırı derecede kuru bir cilde sahibim.Makyaj öncesi cildimi bepantol kuru ciltler için nemlendiricisiyle bol bol nemlendiriyorum peeling yapıyorum lorealın makyajı bazını kullanıyorum kullanmadığım baz kalmadı ama fondöteni sürünce yüzümde pul pul duruyor hiç doğal durmuyor.Tabiri caizse yaşlı bir bayana fondoten sürmüşüm gibi duruyor cildime süremiyorum sizce napmalıyım . Fondöten sürme demeyin yüzümde sivilce izleri var.Öyle dışarı çıkınca özgüvenim düşüyor kendimi çirkin hissediyorum.Pul pul dökülüyor föndoten yüzümde 1 saat kalmıyor zaten. Kullandığım fondoten max factör face finity en açık rengi hassas bir cildim var.

Merhaba bende cıldı kuru olanlardanım :) watsonslarda satılan pure beauty marka bb kremi kullanın mutlaka.. tavsiye ediyorum.. içinde güneş kremi var bu bb kremin.kapatıcılığıda orta derecede.tam kuru cıltler ıcın.hem guneş kremıde oldugu ıcın oldukca avantajlı..indirim günlerini takıp edin 20 lira civarına düşüyor

fondöten kullanma canım cildin dahada kötü olur erken yaşlanırsın. Cildine güzel bak fondötene ihtiyacın olmasın. benımde cildim kurudur. 1 tatlı kaşığı Türk kahvesi birkaç damla su 2 -3 damla zeytınyagı ile macun kıvamına getirip banyodan önce sürüyorum yıkayacagım zaman banyoya giriyorum hafifce ovusturuyorum ölü hücreler gidiyor nemli mis gibi cilt oluyor.yıkadıktan sonrada gül suyu ile tonikle ve cildine uygun nemlendiricini az sür

X