Arkadaslar burnum 7 aylik oldu, resimler yukledim bakabilirsiniz....

Güle güle kullan canım, gayet güzel görünüyor, bence yandan tasarımdan daha güzel, ayrıca eskiye göre çok daha genç göstermiş, çok yakışmış.

Güle güle kullan canım, gayet güzel görünüyor, bence yandan tasarımdan daha güzel, ayrıca eskiye göre çok daha genç göstermiş, çok yakışmış.

Tsk ederim ruyacim, haklisin arkadaslarimda oyle diyor daha genc gosterdigini:) Sen nasilsin, nasil geciyor iylesme surecin?

Tsk ederim ruyacim, haklisin arkadaslarimda oyle diyor daha genc gosterdigini:) Sen nasilsin, nasil geciyor iylesme surecin?

Sağol canım ben de iyiyim ama burnumun yandan görünüşünden çok hoşnut deilim açıkcası ama neyseki önden beğeniyorum, ucu indikçe önden güzelleşti yandan büyüdü, uzadı sanki. Ama tabiki eski burnuma göre çok daha iyi ama şimdiki aklım olsa doktora olabildiğince ben kalayım fazla küçülmesin demezdim. Resimlere bakıyorum herkesin yandan daha küçük önden daha büyük görünüyor bende ise tam tersi :S

Cnm yandan uzamasi ve buyumesi yoktur bence sana oyle gelmesin:) onemli olan onden gorunumu cnm eger onden begeniyorsan olay bitmistir:) Seninde belirtigin gibi herkesin yandan daha kucuk onden daha buyuk gorunuyor bencede onemli olan onden gorunum hic sikma bosuna canini:)
Sen olali hatirladigim kadariylan 3 ay oluyor degil mi? Gor bak daha cok degisicek senin burnunda

29 unda 3 ay olacak, canım doktor bile dedi biraz daha küçültebilir mişim diye şekli çok değişmez bu saatten sonra, önden çok memnunum ama yandan biraz büyük, ayrıca üç ay olmasına rağmen burun orta hattım halen orantısız olarak şiş, özellikle sol tarafım daha şiş, ama bu hafta biraz iner gibi oldu, sanırım benim burnumun oturması 1 yılı bulacak. Az önce resim çektim, koyacağım birazdan.

Merakla bekliyorum resimlerini:) Ben yine soyluyorum onemli olan onden guzel olmasi ve yandan kemer olmamasi yoksa biraz daha buyukse hic dert etme bence cnm:)

melidecim ne cabuk gecyior zaman öyle deilmi....gule gule kullan eskiye nazarann cokkkk daha genc gösteriosun simdiki burunlaaa..mucukss

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…