arkadaşlar bilgilerinize ihtiyacım var progesteron

tuana3434

cnm kızım
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
1.159
2
41
kafam karışık ya sonucum 3,35 dr bana ytumurtlaman sınırda dedi bazı aylar yumurtlamıyorsun dedi ama ilaca güsel ynaıt veriyomuşum tek dozla tmm bu sorun diil diyelim ama testten önce gittiğimde bana polikistler vra demişti şimdi ben pku muyom???bu çok mu düşük bir sonuç çünkü az önce okudum bu tahlillerle ilgili sonuçları burda 10 ve üstü ii 6 ve üstüde yumurtlama olmuyomuş ben ne durumdayım dr regl olunca gitcem ozamana kadar bu meraklamı kalcam ya bilgilerndirirseniz sevnirim allahım herkesin gönlüne göre versin çok zor yasenağlama

bu progesteron adetin 21. günü yaptırdın değilmi canım
yumurtlama olup olmadığına bakıyolar
tamam sınır diyelim ama
sen sonuçta ilaca yanıt veriyomuşssun ilaçla kullanarak neden olmasınki
biraz sabret
umutsuz düşünme hemen
adetin 3 . günü yapılan testlerdede yumurta rezervlerine falan bakıyolar

canım ben sana başka bişi soracam sen bu yumurtlama testi için ne yaptırdın yani nasıl yapıyolar bunu poliniklerde bakıyormu ücreti nekadar çalışmalara ne kadr süre devam ettikten sonra gittin doktora beni bu konuda bilgilendirirsen sevinirim

saol cnm cvp içina.s. evet 21. günü yapılan tahlil reglimin 3. günü tahliller değerinde çıktuı orda sorun yok tek dozla güsel yanıt veriyorumda mnerak ettiim ben şimdi pku muyum zaten regl olunca takibe başlancak o beni çok korkutuyo 1 ay yaptım dsaha gitmemiştim dengem bozuldu hormonlarla galiba tedaviye ihtiyacım var burda okuyorumda nelerle uğraşıyolar nelere göğüs geriyolar benimki şımarıklık heralde bırakmıcam artık inş çok zorlamas beni bu tedavi en kısa zamanda gelir nazlı bebek allahım tyüm isteyenlere ver aratmadan inş...:Saruboceq:

ben evlendiğimden sonra korunmadım hiç ve çok sorun yaptım 2 ay sonra dr gitcem diye diye 10. aydan kesin karar verdim ilk gittiğim ay yumurtan yok dedi regl olunca gel dedmişti takip yapıldı ilaçla yumurta oluştu çatladı hormonlara baklıldı regl 3. günü dr sevmediğimden soğukluk girdi 2 ay gitmedim şimdi baş-ka bi dr gittim yine yumurta büyümüyo reglin 21. günü progestoron tahlili yapıldı yumutlamaya bakılıyo ben özelde yaptırıyom zaten artık eskisi gibi pahalı diil 10 gün içide kontatrola sayıldığı için yumurtalaya 10 lira veriyom ilkten 10 günü aşınbca yine muayane parası veriyon tabi bu tahliller bizaz tutuyo reglin 3. günü yaptırdığım test 97 lirar tutmuştu 21. günü yaptırdığım 19... çok ayrıntıya girdim umarım aydınlarmışımdır kusura bakma uzun oldu ...bu arada ben 14 aydır bebek istiyorum inş sende tez zamanda hayırsılıya bebeğine kuvuşursun sağlıklaa.s.:1hug:

oda iyi çıkmış ne güzel
ister istemez stres yapıyoruz
pko olan ve hamile kalan çok insan var
inşallah kısa zamanda hamile kalırsın canım:ecrin_bebek::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…