Arkadaşlar bi yorum yaparmısınız:)))

nhal83

02.11.2014
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2011
1.723
799
Benim adetime daha 5 gün var beta hcg 1.91 çıktı:) bugüne kadar hiç 0.19 un üstüne çıkmamıştı...ümitlenmekte istemiyorum ama çok heyecanlandım böle olunca 1 yıldır bekliyorum.

3 un altı negatıf sayılıyor canım ama yınede adet gununun geçmesını bekle degerlerın yukselırse hamılesındır

3 değil 5 in altı negatif sayılıyor canım..adet gününün geçmesini bekle..eğer 5 ve üzeri çıkarsa 2-3 gün sonra kan testini tekrarla...72 saatte bir, 1,5-2 katı kadar artış gözlenmesi gerekir beta-hcg değerinde...

Son düzenleme:
bugün arkadaşım tekrar baktı 3.23 olmu değerim dün 1.91 di:)dua edin arkadaşlar bana biran önce yükselsin değerim:)bebişim gelsin..:)

bugün arkadaşım tekrar baktı 3.23 olmu değerim dün 1.91 di:)dua edin arkadaşlar bana biran önce yükselsin değerim:)bebişim gelsin..:)

bir gün içinde bu kadar hızlı bi artış gösterdiyse yüksek ihtimal hamilesin.inşallah müjdeli haberlerini yazmaya devam edersin arkadaşım..

canım bence hamilesin...benim hiç 0.1 in üstüne çıkmamıştı...ilaç falan kullandın mı? bazen hormon ilaçları değeri yükseltebiliyor....hayırlısı olsun, Allah gönlüne göre versin...

bir gün içinde bu kadar hızlı bi artış gösterdiyse yüksek ihtimal hamilesin.inşallah müjdeli haberlerini yazmaya devam edersin arkadaşım..

amin cnm öğrenir öğrenmez yazıcam zaten buraya inş. biran önce yükselirde sağ salim kavuşurum bebişime:)dua edin bana:)

canım bence hamilesin...benim hiç 0.1 in üstüne çıkmamıştı...ilaç falan kullandın mı? bazen hormon ilaçları değeri yükseltebiliyor....hayırlısı olsun, Allah gönlüne göre versin...

yok cnm hiçbir ilaç kullanmıyorum...amin cnm hepimize tüm isteyenlere versin allahım....

arkadaşlar değerim düşmüş malesef değerim 0.57 çıktı bugün:KK14::KK14: adetimi beklicem artık:KK14: bu ayda olmadı malesef:KK43:

arkadaşlar ben bu değer yükselmesnden düşmmesinden hiç bir şey anlamıyorum.hamile olup düşük mü oluyor farketmeden.beni bi aydınlatırmısınz.

arkadaşlar ben bu değer yükselmesnden düşmmesinden hiç bir şey anlamıyorum.hamile olup düşük mü oluyor farketmeden.beni bi aydınlatırmısınz.

valla cnm hiç bilmiyorum benim doktorum yumurta döllenmiş ama tutmamış hrlde adetin gecikirse tekrarla testi dedi ...ama ilk defa böle çıkmıştı benim değerim..oyüzden çok umutlanmıştım:KK43:

valla cnm hiç bilmiyorum benim doktorum yumurta döllenmiş ama tutmamış hrlde adetin gecikirse tekrarla testi dedi ...ama ilk defa böle çıkmıştı benim değerim..oyüzden çok umutlanmıştım:KK43:

Kendini üzmemeye çalış, biliyorum zor ama çok şükür bir problem yok bak yumurta dölleniyor.Allah yazmıştır onun zamanını.
Ben de pek anlamıyorum bu değerlerden.Adet gecikirse testi tekrarla dediğine göre bir bildiği olmalı.

Kendini üzmemeye çalış, biliyorum zor ama çok şükür bir problem yok bak yumurta dölleniyor.Allah yazmıştır onun zamanını.
Ben de pek anlamıyorum bu değerlerden.Adet gecikirse testi tekrarla dediğine göre bir bildiği olmalı.

ilk öğrendiğimde çok üzüldüm cnm ya ama şimdi iyiyim,allah nezaman nasip ederse ozaman olcak inşallah...isteyen herkese biran önce versin allahım....

X