arkadaşlar bi bakın lütfennnnnnnnnnnnn

gfgfgf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
186
3
adetime 1 hafta yaklaşık 10 gün önce idrarımda koku ve koyu renk vardı akıntıda çok fazla olmasada beyaz renkte vardı birde karnım şişlik arasıra bel ağrısı bacaklarım ağrıdı ama şimdi ise sadece ateş basıyor gazım yine var ve sürekli bişeyler yeme ihtiyaç duyuyorum ama akıntı ve idrarım normale döndü yüzümdede sivilceler çıktı şimdi ise göğsümün ucuna dokununca sızlıyor acaba hamilelik belirtisi olabilirmi

bende şuan birebir senle aynı durumdayım cnm, ama bnm aklıma hamilelik kadar idrar yolu enfeksiyonu da geldi..

adetin ne zaman. gecikme olduysa ateş basması ve açlık hissi hamileliktede oluyor. eğer seninki psikolojik değilse tabii. eğer adetin geçmediyse bekle derim. bazen adet belirtileri hamilelikle karıştırılabiliyor. ama İnşallah ikinizde hamilesinizdir. :97: :97:

adetime 1 hafta var arkadaşlar inşallah hamiledirim 14 aydır olmuyor 1 kere kimyasal gebelik gecirdim 3 önce offfffffff çok istiyorum olmasını

arkadaşlar bişeyler söyleyin lütfen böyle kendimi dinler oldum stres yaptım

enfeksyona benziyor eczaneden test al yap ..yada poliklinikte kan testi daha garantili..

seninle birebir aynı belirtileri yaşıyorum canımm inşallah hamileyizdir benimde adetime 10 gün var.

Son düzenleme:
Bence vakit kaybetmeden gebelik testi yap cunku hamilelik belirtilerine benziyor ama bir yandanda enfeksyon belirtilerinede benziyor o yuzden testin negatif cikasa vakit kaybetmeden bir jinekologa gorun normal doktorda olur gerci oda sana yardimci olabilir.

enfeksiyon benimde aklıma geldi ama sarı ve koulu bi akıntım yok yada idrar yaparken bi yanma olur ama hiçbişey yok bilemiyorum şimdi test yapsam çıkmaz çünkü adetime 1 hafta var

benimde kardeşim hamile olduğunu adetinden önce ateş basmasından anladı. gece kalktığında bile beni afakanlar basıyor üzerimi çıkarasım geliyor menapozlu kadınlara döndüm diyordu. ve sonuçta hamileydi. tabii yinede seni ümitlendirmek istemem ama İnşallah hamilesindir canım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…