Arkadaşlar Bi Bakarmisiniz Lütfennnn

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
Kizlar Akşam çok Kötü Bişi Oldu,yatak Odasindaydim Birden Midem Bulandi Ve çikartmaya Başladim Yerler Batmasin Diye Banyoya Doğru Giderken Dengemi Kaybettim Ayağim Kaydi Ve Sirt üstü Yere Düştüm O An Kafamin çok Acidiğini Hissettim Başim Hala Ağriyo, Karin Bölgemde Bi Ağri Falan Olmadi.ama Ben Bebeğimede Bişi Oldu Diye çok Korkuyorum. Gerçi Bi Kasik Yada Karin Ağrisi Veya Kanmam Falan Yok çok şükür Ama Yinede Korkuyorum Başina Böle Bişi Gelmiş Olan Varmi Lütfen Yazinn.

arkadaşım sırt üstü düşmün bebeğe bişey olacağını sanmıyorum ama sen bi doktora gitsen iyi olur.baş ağrısından dolayı.geçmiş olsun.

Bence yani inşallah bebeğine bişi olmamıştır ama yinede bi dra git acilen

hemen doktora gıt canım inşallah bır sey olmamıştır bebeğine ama ıçının rahat olması için gıt ve bızlerıde haberdar et

Arkadaşlar Az önce Doktu Aradim Gel Bi Bakalim Dedi Ve Hemen Gittim.allaha şükür Bebeğimin Keyfi Yerinde Geyet Iyi Görünüyodu Teyzeleri Hepinize Teşekkürler . Başim Için Ise Akşam Bi Tanidik Doktoru Arardik Durumu Anlattim Eğer Bi Bulanti Yada Kusma Olursa Hastahaneye Gidin Dedi Ama Bi Bulanti Yada Kusma Olmadi Ciddi Bişi Yoktur Umarim, Olsaydi Heralde Kendinİ, Belli Ederdi bu saate kadr.

canım gecmıs olsun
cok dıkkatlı olmak gerekıyor sanırım bızım dusundugumuzden de fazla
cuma gunu bende dengemı kaybettım hemde apartmanda
karnımı ve yuzumu koruyayım derken ayagım burkuldu ve sag kalcamın ustune dustum
sukur bır sey olmadı ama elımle korkuluklara uzanıp tutamasaydım agzım burnum yamulmustu resmen

cok gecmis olsun
bu isler hep boyle ters nekadar dikkat edersen okadar basina geliyor

valla sakınan göze çöp batarmış kızlar ben 25 yaşındayım böle düşdüğümü hatırlamam..

valla sakınan göze çöp batarmış kızlar ben 25 yaşındayım böle düşdüğümü hatırlamam..

canım geçmiş olsunben de 2 hafta önce trafik kazası geçirdim. ben de 25 yaşındayım ve geçirdiğim ilk trafik kazası. benim tarafa çarptı hem de diğer araba. kemer takılıydı, sağ cama çarptım başımı. ama çok şükür ağrı, kanama falan olmadı. dr. a gitsemiydim diye düşündüm sonradan ama bebeişim çok net hareket etmeye başladı. çarşamba günü randevum var. ne kadar bebeğimi hissettikçe içim rahatlasa da bi korku var hala içimde. inşallah ben de iyi haberlerle dönerim dr dan

Canim Benim Iyiisindir Merak Etme Ama Insan Dayanamiyo Ben Karnimin üstüne Düşmediğim Halde çok Panik Oldum çünkü çok Kötü Düştüm Belim Kalçalarim Yere Hizli çarpti Hatta Karnimda Hiçbi Ağri Bile Hissetmedim.bitaraftan Eşim Beni Yerde öyle Görünce Benimle Ilgileneceğine Kendini Ordan Oraya Atiyo Atletini Bile Yirtti üstünde Bitaraftan Ağliyo Bana Bişi Olmuş Diye Korkmuş Işin Komik Tarafi Ben Kendimi Bitraktim Onu Sakinleştirmeyte çaliştim.yarin öbürgün Sancilarim Tutunca Napicak Acaba çok Merak Ediyorum Böyle Panik Olmasi Beni çok Korkuttu Valla .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…