arkadaşlar bi bakarmısınız..hediye için önerilerinizi bekliyorum..

E

estel

Ziyaretçi
selam arkadaşlar..
bayadır düşünüyodum aklıma size sormak geldi:))

eşimin samimi bi arkadaşı evleniyo ve biz bi hediye almak istiyoruz..
evlerini nasıl döşediler ne eksikleri var bilmediğimiz için bana en mantıklısı güzel bi tablo almak gibi geldi..

amaaa onlar bize tablo hediye ettiler..
evlerinin dekorasyonunu bilmiyorum onun için bişi alamıyoruz..
düğünde zaten takı takılıcak onun haricinde bişi olsun..
ufff bi türlü karar veremedim..

yani kısacası sizce ne olabilir..

bu arada arkadaşın eşinide bi kere gördüm samimi olsam sorarım ne eksiğiniz var diye..
ama onuda soramam..

şimdiden teşekkürlera.s.a.s.

düşünelim bakalım..
öncelikle bunlar yeni evli bi çift olacak değil mi, e bir sürü düğün fotoğrafları olur.
iki tane çok şık fotoğraf çerçevesi al bence.
gümüş renkli ya da taşlı olanlar var ya onlar her mobilyaya uyar bence..
hem içine kendi fotoğraflarını koyarlar, yatak odasında, salonda, oturma odasında her yerde kullanabilirler.
hem de baktıkça sizi anarlar.
tepe home'da harika çerçeveler var aklınızda olsunyerimseniben

ya da vazo alabilirsin ama mümkün olduğunca sade al, hatta seramik vs değil camdan olsun
çiçek aldığında biri her yere koyabilir böylece..

onun dışında...
yine tepe home'da çok güzel mutfak önlüğü, kap kacak tutmaya eldiven vs'den oluşan bir takım görmüştüm çok şirin onu da alabilirsin geline hediye, evinde kullanır.
yanına da day n colours'tan yemek masası takımı alabilirsin. masa örtüsü vs var içinde.

hepsi çok kullanışlı hediyeler bence..

Son düzenleme:
düşünelim bakalım..
öncelikle bunlar yeni evli bi çift olacak değil mi, e bir sürü düğün fotoğrafları olur.
iki tane çok şık fotoğraf çerçevesi al bence.
gümüş renkli ya da taşlı olanlar var ya onlar her mobilyaya uyar bence..
hem içine kendi fotoğraflarını koyarlar, yatak odasında, salonda, oturma odasında her yerde kullanabilirler.
hem de baktıkça sizi anarlar.
tepe home'da harika çerçeveler var aklınızda olsunyerimseniben

cevap için teşekkürler cnm tepeye bende batım ve gerçekten çerçevelere bayıldım..

ama bana biraz küçük bi hediye olur gibi geldi..

hem eşimin samimi arkadaşı hemde bize hediye ettiği tablo fildişi kakmalı baya kıymetli bişi..

sanki değer vermemiş gibi olmasın..

o zaman süper bi fikrim var, kahve makinası almaya ne dersiniz.
bence çok hoş bir hediye, kahve içmeyi de seviyorlarsa espresso yapabilecekleri bir kahve makinesi alabilirsiniz.
sonra yanına iki tane de french press aleti alın
şöyle bir alet
french.jpg

bence bunlar pek basit ve ucuz değil, yeni evlendiğimde bana böyle bir hediye gelmesini çok isterim şahsen..:1rolleyes:
süper kahveler yaparlar..
yanına da iki tane güzel kahve fincanı alırsın anmalık..

fikirlerim bu kadar, umarım güzel bir hediye bulursun ve onlar da beğenir canım..

Ben genelde yeni evlenen arkadaşlarıma gümüş süs eşyaları alıyorum her eve uyuyor hem çokta hoş bir hediye oluyor.

biz genelde yakın arkadaşlarımıza işlerine yarayacak bişeyler alıyoruz bir arkadaşımıza telsiz telefon bir arkadaşımıza da arçelik tiryaki almıştık..:kahve:

ben bir arkadaşıma amerikan servis aldım. masasının üstüne hemen yerleştirdi bence çok da güzel oldu. boynerden aldım. istediğin adette parça alabilirsin. istersen sadece 4lü ya da 6lı al o da isterse gerisini tamamlar.. ortaya uzun parçaları da oluyor. yani çok da uyacak mı uymayacak mı derdin bence olmuyor çünkü salon takımına uyma zorunluluğu yok kendi içinde bir takım :)

aa bir arkadaşıma da dijital baskül almıştım.. bak o da çok süper olmuştu.. yeni evlilerin %90ında tartı olmuyor.. ve yeni evlenen herkes de hemen kilo alıyor.. espirili bir şekilde verdim o da çokkk iyi olmuştu...... bence bunu mutlaka düşün derimmmmm.

aa bir arkadaşıma da dijital baskül almıştım.. bak o da çok süper olmuştu.. yeni evlilerin %90ında tartı olmuyor.. ve yeni evlenen herkes de hemen kilo alıyor.. espirili bir şekilde verdim o da çokkk iyi olmuştu...... bence bunu mutlaka düşün derimmmmm.

bu çok iyiymiş yaa

X