Arkadaşlar Bi Bakarmisin Lütfen

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
9 Haftalik Hamileyim Malüm Bölgeye Güzellik Salonunda Ağda Yaptirsam Bi Zarari Olurmu Yaptiran Varmi

canım hiçbir tehliken yoksa yani herhangi bi düşük tehliken falan hiçbirşey olmaz bence..ama neticede ağda yaptırıken insan kendini kasıyor ve sıkıyor Allah korusun belli olmaz ağda ozaman sorun olabilir..

9 Haftalik Hamileyim Malüm Bölgeye Güzellik Salonunda Ağda Yaptirsam Bi Zarari Olurmu Yaptiran Varmi

bende tavsiye etmem canim :1no2::1no2: ne olur ne olmaz bu arada hamileligin hayirli ugurlu olsun :nazar:allah hayirli ve saglikli bir bebecik :emir_bebek: kucagina almayi nasip etsin

kendine dikkat eta.s.

bence bu aralar yaptirma arkadasim,malum daha ilk haftalardasin bu haftalar cok onemli bebegi hemen hemen hersey etkiliyor yasamsal olarak.bence simdilik yaptirma ne olur ne olmaz bebegini tehlikeye atma bu isler belli olmaz...yine de sen bilirsin ...Saglikli bir hamilelik gecirmen dilegimle...

hıjyenık olduguna emın oldugun bı salonsa bence hıcbır sakıncası yokkı...
bana bı zararı olmadı,
hamılelıgımın hıç bı ayında...

Benim arkadaşım yeni doğum yaptı canım. Son gününe kadar ağda yaptık. Hatta beraber yaptık. Hatta doğum gecesi bile. Allaha şükür hiçtr bişiy olmadı. Eğer bir sorunun ya da problemin yoksa hiç bir mahsur yok....

Teşekkürler Arkadaşlar Tüşük Tehlikem Falan Yok Allaha şükür.ama Yinede Tereddütteyim. Peki Ben Ne Yapcam

bence evde kendin yap
steril ortam olmazsa mikrop kaparsan tehlike olur
kıl dönmesi apse falan

ben hamişken belli aya kadar ağdamı kendim yaptım sonra jilet kullandım ddoğumdan sonra ağdaya devam

jıletı bence hıc kullanma :1no2:
ben en basından berı yaptırıyorum sukurler olsun bır sorun olmadı
uzun sure temız olması enfeksıyon kapma rıskını azaltıyor kı en uzun sure ağda ile sağlanıyor

jıletı bence hıc kullanma :1no2:
ben en basından berı yaptırıyorum sukurler olsun bır sorun olmadı
uzun sure temız olması enfeksıyon kapma rıskını azaltıyor kı en uzun sure ağda ile sağlanıyor

DOĞRU DİYOSUN CANIM JİLET COK KOTUUU BIŞII
EN IYISI AGDA YADA MAKINA

X