arkadaşlar bi bakarmasınız bana 3 lü test yapılmadııı???

mavixsxxsxxsxxsxxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2007
822
0
40
arkadaşlar ben bugün kontrole gittim.dr um dediki 2 li testin güzel çıktığı için 3 lü teste gerek duymuyorum dedi..fisfisfissadece kanda AFP ye bakıcakk.aranızda benim gibi olan var mı??ben 3 lü herkese yapılıyo diye biliyorum.bilgi verirseniz çok sevinirimmma.s

maviş hatırladığım kadarıyla sen acıbadem de aylin hanıma gidiyordun.ben orda cemile hanıma gidiyorum ve o da benim 2li testim iyi çıktığı için 3lü test yaptırmaya gerek duymadı.3lü testi sadece şüpheli durumlarda yapıyorlarmış ayrıca 2li testin daha güvenli ve doğru bir sonuç verdiğini söylediğini bana cemile hanım.yani endişelenmene gerek yok doktoruna güven bence.

streetpit canım ayy çok rahatladım valla.acaba dedim sadece bana mı yapmadılar diyee.cemile hanımı da biliyorum memnunmusun dr dan canım..ben çok memnunum dr dan.çok saol canım.içimi rahatlattın valla:)

streetpit canım ayy çok rahatladım valla.acaba dedim sadece bana mı yapmadılar diyee.cemile hanımı da biliyorum memnunmusun dr dan canım..ben çok memnunum dr dan.çok saol canım.içimi rahatlattın valla:)

canım bence de meraklancak bişey yoktur. benim dr da 2 li test yapamadı direk 3 lü test yaptı.yani her doktorun bakış açısı farklı.
allah sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin hepimize.

arkadaşlar ben bugün kontrole gittim.dr um dediki 2 li testin güzel çıktığı için 3 lü teste gerek duymuyorum dedi..fisfisfissadece kanda AFP ye bakıcakk.aranızda benim gibi olan var mı??ben 3 lü herkese yapılıyo diye biliyorum.bilgi verirseniz çok sevinirimmma.s

korkma tatlım banada 2 li teste gerek duymadı doktorum sadece 3 lü test yaptı merak etme inşallah bebişini sağlıkla alırsın kucağına :nazar:

Canım bencede endişe edilcek bi durum yok... Benimde ikili taramam riskli çıkmamış olsaydı doktorlar banada 3'lü taramayı muhakkak yaptırman gerekiyor deseler bile yaptırmazdım... Anca kafa karıştırıyor bu testler... Bakalım bende yarın 3'lü tarama yaptırcam.Allah'ın izniyle inşallah sonuçlarım güzel çıkıcak... Çıkmazsada kesinlikle amniyosentez yaptırmıcam :KK43:((((

canım merak etme benimde 2 li testimin sonucu iyi ama 3'lü testte yapılacak doktordan dpktora değişiyor kimisi istiyor kimisi istemiyor merak etme

Mavişşşciğim benim dr sen istersen yapalım ama 2li güzel çıkmış gerek yok dedi bende yaptırmadım bende kalachakraya katılıyorum kafa karıştırıp stres yaptırıyor o yüzden gereksiz canını sıkma ne güzel işte bebişin sağlıklı Allahın izni ile a.s.

rica ederim cnm ne demek..rahatladığına çok sevindim ben cemile hanımdan çok memnunum.o benim ilk doktorum başka doktora gitmedim gerçi daha iyisi nasıl olur bilmiyorum ama senin doktorunun da methini çok duydum.doktorun ne derse yap cnm iyi doktor onlar duyduğum kadarıyla..allah sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin de gerisi önemli değil.

Bende 2li yaptırdım aslında bir ay sonraya randevu vermişti doktorum ben 3lü için verdi sanmıştım ama bugün test sonucuna bakarak,3lüye gerek yok dedi,benim de kafam karışmıştı biraz ama yazdıklarınızı okuyunca rahatladım.
Her doktor farklı yaklaşıyor,bazı pimpirikli doktorlar 2li,3lü amniyosentez hepsinden istiyor ama bazıları da gerek görmüyor.İnşallah hiç bir sorun yaşamayız ve sağlıkla bebeklerimizi kucaklarız....

X