Gebeliğe Hazırlık arkadaşlar beta hcg lütfen bakarmısınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

zelixsx82

RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER..
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2007
2.505
12
41
arkadaşlar merhaba bir konuda bilginize ihtiyacım var benden adetime 6 gün kala pembe bir leke geldi yerleşme kanamasıdır diye adetime 4 gün kala kan testi yaptırdım sonuç sıfırdı ama şimdi adetimi 4 gündür geçiyorum ben normalde geç yumurtlarım adetimin 16 17. günleri yumurtlarım testide adetimin 26. gün yaptırdım sizce geç döllenme olmuş olabilirmi kan testinde çıkmama ihtimali varmı adetim genelde düzenlidir ara ara giren adet sancılarım var lütfen başına böyle bişey gelmiş olan varmı....:çok üzgünüm:

canım adete 4 gün kala çıkması gerekirdi.en azından değerin az bişe de olsa yükselebilirdi..
kafana takıldıysa bir kez daha yaptır derim ben sana.

şuan yaptıramam bayram girdi araya ancak bayramdan sonra eğer adet olmasam...........

inşallah olmassında bebiş geliyordur ama azda olsa bencede kanda çıkardı yinede benim gibi çıkmamış candan ümit kesilmez bak ben hep negatifti 6 günde çıktı canım içini rahat tut stres yapma

merhabalar bayanlar:enbuyukkk:allah hayırlısıyla hepımıze tatlı bebişler nasıp etsın ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…