Arkadaşlar bebeğe kara verdik

eslemnur

oğlum tatlı meleğim benim
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
540
0
ARKADAŞLAR BENİ tanıyanlar bilir uzun zamandan beri düşünüyoduk ve nihayetinde 15 aylık bi evliliğin sonunda evimizi almadan bebek yapmaya karar verdik rabbim hayırlısını nasip eylesin nasibiyle gelir bebeğimiz diyoruz nabalım ve bu aydan itibaren başlıyoruz bakalım ne zaman tutunur bize bebeğimiz rabbim ne zman izin verir siz çok uğraşmışmıydınız arkadaşlar çok heytecanlıyım çooooooooooooook:):):):)

allah hayırlısıyla inşallah size güzel bir bebek nasip eyler miniş miniş ayy ben de heycanlandım yaaa nasip olursa bizde 1-2 sene sonra düşünüyoruz. hayırlısı allahtan :)

YOK ARKADAŞIM BENCE HEMEN DÜŞÜN VALLAHİ bak ben bile daha çalışmalara başlıcaz inşaallah rabbim bekletmeden verir nasıl heyecanlıyım anlatamam

AMİN canım cümlemize inşaallah bakalım anlatırım daha arkadaşlar herşeyimi

Allah hayırlısını nasip etsin arkadaşım.
ınşallah hayırlısıyla bebeğinize kavuşursunuz.
Allahım anne olma lütfunu sana da yaşatsın bu heyecanı sana ve isteyen herkese tattırsın inşallah.
Sağlıklı, analı babalı gelsin bebeğin dünyaya...

bebeği olan ve olmasını isteyen herkesin bu sevinci benide mutlu ediyor allah tamamına erdirir inşallah ama bence fazla heyecan yapmasan daha iyi olur

kesinlikle bu heyecan benide korkutuyo kızlar ellerim nasıl titriyo bi bilseniz

devamli onu düsünmeye baslarsan stresten hamile kalman zorlasabilir....mümkün oldugunca az düsünmeye gayret et..biz 3,5 yillik evlilik ve 1 yillik zorlu bir tedavinin ardindan bu ay yakalabildik melegimizi sükürler olsun....cok düsünüp cok istedigimiz zamanda tedavi sürecinde olmadi tam biraktik olmuyosa olmuyo dedik ve hamile oldugumu ögrendim ALLAH in izniyle....insallah sende bu mutlulugu bir an önce yasarsinn

merhaba eslemnur bende 10 aylık evliyim bizde bebek yapmay karar verdik ve ev almayı düşünürken daha almadık ama olsun bebek daha önmeli diye karar verdik...
önceden ev almadan düşünmüyoduk ama nereye kadar....demi;?

Rabbim yardımcımız olsun ne zaman belli olur hamile kalsam

siz calismalara baslayin ama sakin yumurta catlama günlerini falan sayma plan programla birlikte olmayin o insani strese sokuyo sanki görev hissi verio ve hamile kalmak zorlasiyo...eger adet günün düzenliyse ve gecikirse yüksek ihtimalle hamilelik belirtisi oluo yaninda tabiki kokulardan etkilenme mide bulantisi uyku yada uykusuzluk gibi durumlarda oluyo:)

seninle aynıyız arkadaşım bende evmi bebekmi derken bebeği seçtik ikimiz beraber başlıyalım nasip :):)ALLAHIM önce kime nasip edecek haberlerin beklliyorum

Raßßim gönlünüze göre versin ..
Hayırlı evlatlar buyutun inşallah

Amın arkaaŞlar adetıme kaÇ gÜn varken kan testınde Çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…