arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz?

ruya_119

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2008
128
9
37
merhaba arkadaşlar
adetim 3 gün geçince bugün test yaptım ve çift çizgiyi gördüm
ancak yaptırdığım kan testinde negatif çıktı
üzüleyimmi yoksa bi kaç gün bekleyip tekrarmı yaptırayım bilemedim
testi yapan görevli bi kaç gün sonra tekrar denememi söyledi
ne düşüneceğimi şaşırdım
adetimdede hiç düzensizlik olmazdı

kan testı dogru sonuç verır ama belırtılerın devam ederse doktora gt derım

en erken sonucu kan testi veriyor,belkide çokyeni oluşmuştur gebeliğin biraz daha bekle bence sonrada test yap tekrar ondan sonra doktora gidersin kardeşim,hayırlı güzel sonuçlarını bekliyoruz...

kan değeriniz kaç çıkmıştı? 2 gün sonra kontrol kan baktırın bence

kan değerim kaç çıktı bilmiyorum telefonla öğrendim gidemedim kliniğe sadece negatif dediler ama bi kaç gün sonra tekrardan bi test yaptır dediler kafam çok karıştı
adet olucakmışım gibi hafif hafif ağrılar oluyor göğüslerime dokunamıyorum bile çok acıyor
bilmiyorum valla bekliyorum işte bugün4.günü

İki ihtimal var ya yaptığın idrar testi hatalı sonuç verdi ya da kan testi. Kan testi daha sağlamdır ama onda da hatalar olabilir. Benim de daha önce idrar testi pozitif verdi gidip kan testi yaptırdım negatif çıktı. Meğer kullandığım marka bir çok kişiye yanlış pozitif veren bir markaymış yani iyi değilmiş. Ama bir kere hormon testlerimi yaptırırken laboratuvarında değerlerde hata yaptığını gördüm ve şüphelenince tekrarlattım gerçekten de labıratuvar hatası olmuş. Yani ikisi de olabiliyor. Sana önerim 2 farklı marka ile yeniden idrar testi yap, ikisi de pozitif çıkarsa başka bir yerde kan testini tekrarlat. Reglin de geciktiğine göre hamilelik olabilir diyorum ben.

çok teşekkür ediyorum rahatlattınız beni bugün tekrar denicem testi eğer yine olumluysa gidip daha özel biyerde test yaptırıcam

canım göguslerde hassasiyet hamilelik belirtisi kasıklarda agrı olması normal ama bunlar bazı kiilerde adet gunundede oluyor eger erken hamilelikse çıkmayabilir benimkini mesela kanı yanlış tupe almıslar yanlış sonuc cıktı tekrar verdim kanı dogru sonuc verdi bide test sonucunu doktora göstersen iyi olur hadi inşallah gönlune göre olur haberlerini bekliyorum

kan testi yaptırmam için adet günümün 4 gün geçmesi yeterli değilmi yaa
biraz daha bekle diyolar ama içim içime sığmıyor

kan testi yaptırmam için adet günümün 4 gün geçmesi yeterli değilmi yaa
biraz daha bekle diyolar ama içim içime sığmıyor

adetin 4 gün geçtiyse hayli hayli çıkar. sen hemen tekrar kan ver. çıkan sonuç negatif bile dense tam olarak kaçmış, öğren mutlaka.

ya bende bişeler yazmak istedim...benimde göğüslerimde acaip hassasiyetlik ve ağrı var....hafif karın ağrılarım var daha 8 gün falan var reglime ama genede heyecanlanıyorum acabamı diyee....sizce....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…