arkadaşlar bana neler oluyor :((((

miracle29

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2008
17
0
günaydın kızlar !!!!
Aranıza bende yeni katılanlardanım vede çok mutluyum :)
Size sormak istediğim sorular var ne olur bana yardımcı olun
ben 2,5 senelik evli bir bayanım.eşimle evledikten 6 ay sonra bebek yapmaya karar verdik
bunun için doktoruma muayene oldum herhangi bir problem olmadığını herşeyin yolunda olduğunu söyledi.ama olmadı taki 20 nisan 2008 tarihine kadar;
20 nisan 2008 tarihinde hamile olduğumu öğrendim dünyalar benim olmuştu
fakat 23 nisanda düşük yaptım 3 haftalık bebişimi kaybettim :KK43:
doktor 2-3 ay korunun bebek olmasın dedi.regl dönemim düzene girmişti artık taki
bu aya kadar her ayın 15,günü regl olurken bu ay ayn 11. günü regl oldum.vede 3 gün sürdü.
son 1 haftadır göğüslerimde sızlamalar ,kasıklarımda ve belimde inanılmaz bir ağrı aşırı uyku eğilimi aşırı sinir göbeğime ara ara saplanan ağrılar ar he birde yüzümde sivilceler oluştu
offf ya offf neler oluyo bana .....
bende bu sabah gebelik testi yaptım ama sonuç negatif çıktı
kızlar şimdi bune
NE OLUR SİZİN TAVSİYELİRİNİZE İHTİYACIM VAR

BU ARADA BU MÜBAREK GÜNLERDE RABBİM BEBEK SAHİBİ OLMAK İSTEYEN BÜTÜN ARKADAŞLARA GÜZEL GÜZEL BEBİŞLER NASİP ETSİN

arada öyle düzensizlikler olzbilir birazda pskolojik olarak bebek istediğin için fazla dinliyosundur kendini beklemeni öneririm kafanı rahat tutup strese girmemelisin

strese girmişsin bence bebeğe odaklanma bence olur bi sorunun yoksa birzdaha bekle bence daha sonra bir dr gidersin

once hosgeldın canım normalde kac gun suruyodu hanı su ustune gorme olayı varya o olabılırmı dıye soruyorum canım???

canım allah gönlüne göre versin ama bence psikolojik gibi geldi bana anlattıkların bekleyebilirsen bekle derim ama kendinide fazla dinleme geçmiş olsun

canım aynı ş,kayetler bendede vardı söylediklerinin aynısı ama ben hamile kaldığımı biliyodum çünkü yumurtlama gününe denk gelmiti.kaç gün sonra yaptın gebelik testin istersen kanda araştır ama adetine 2 gün kala anlaşılabiliyor benim ozaman anlaşıldı şuanda 6 haftalık hamişim.rabbim inş sanada verir ve tüm istiyenlere

canım bu kadar sıtrese ne gerek var hemen gıt bı klınıge bhcg baktırıcam de kan ver anlatıkların hem adet belırtısı hemde gebelık allahım hepimizin gonlune gore versın herseyı

düşükten sonra olabiliyor böyle durumlar..
endişe etmeye hele hele panik yapmaya hiç gerek yok..
Allah en hayırlı vakitte sana da bebeğini nasip edecektir inş...

X