arkadaşlar bakın lütfennnnnnnn

PRENSES47

Mucizem abi oluyor ❤
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
1.521
120
adetleri düzensiz olupta klomen kullandıktan sonra düzelenler varmı klomen kullanırken düzenli adet oluyormuydunuz lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler

prenses canım benim öle oluyo düzensizdi ama klomenle düzene girdi düzenli olman için klomen kullanırken yumurtanın gelişip çatlaması lazım canım sen çatlatma iğnesi olmuşmuydun doktor takibindemiydin cnm eğer yumoşun çatladıysa ve adetin geciktiyse muhtemelen hamişsindir şekerimm

klomen ıle adet duzene gırmez sadece o ay ıcın yumurtanız gelısır
yani kullanım sonrasındaki aylarda yumurtlama saglamaz
adet duzenleyici haplar ve dogum kontrol hapı adeti duzene sokara.s
klomen kullanırken de eger yumurtanız gelişip catlarsa duzenli adet olursunuz ama kistleşirse adet sokturucu almanız gerekir.her bunyede aynı etkiyi yapmıyor denemeden bilemeyiz

arkadaşlar kimsenin başına gelmedimi böyle bişey

benim geldi canım ama söyle oldu.benim de adetlerim her daim düzensizdir örneğin en son 2,5 ay gecikmişti oyle huzursuz oldumki bebekmi var acabaa diye düşünüyorum test yapıyorum negatif aradan 1 ay daha gecti gene adetim gelmedi bida test yapmak zorunda kaldım gene negatif bi süre daha gecti negatiifi yine görmek zorunda kaldım malesef ve soğan suyu içmeye karar verdim 12 -13 gün kadar sbah aksam düzenli usülüne göre içtim ve adetim soğan suyu bittikten 2-3 gün sonra yavas yavas gelmeye basladı.benim sana tavsiyem doğum kontrol hapı veya klomen herhangi bir ilaç değilde benim yaptığım gibi mucizevi soğan suyuna güven ve dene arkadasım.ben daha bundan 5-6 ay öncesi kadar doktora da gittim adetlerim düzensiz diye bana ilaç verdi bu iyi gelir dedi göğüs uçlarımdan cok az süt akıntısı oluyodu buda prolaktin hormonumun yüksekliğini işaret ediyo ve adatlerimin düzensiz olmasına neden oluyodu bununla ilgili bir ilaç kullandım ozaman.sonra evlendim ve 3-4 ay kadar doğum kontrol hapı kullandım korunma amaclı dogum kontrol hapını kullandıgın sürece muazzam günü gününe nerdeyse düzenli adet olabilyosun ama bıraktığın anda hersey eskiye dönüyor.yani ilaç kullanmada adet olamıyosun buda kötü ve zor bişey bence. en güzeli soğan suyunu tavsiye ediyorum ben sana dene zararı olmaz tadıda kötü değil korkma.umarım yardımcı olur bu bilgiler sana canım:emir_bebek:

X