arkadaşlar bakarmısınız ...

yumyum_84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
454
2
mrb arkadaşlar aşılama yaptıracam inş 2 hafta sonra adetim gelirse başlıcaz ama ben bu ay hayır tohumu içtim yumurtlama dönemindeyim ve ağrılarım var e tabi boş durmadık bizde neyse pazartasi günü çatladı eminim bugün karnımda hiç olmayan ağrılar olmaya başladı anlamadım kasıklarım değil de karnım gibi yan taraflar gibi sanki ağrıyo tutumu acaba böyle bi belirti yaşayan varmı belirtide değilde tuttuğuna dair bi işaret gibi anlata bildim mi acaba :sboshayallersmile

aynı durumdayım şuan hatta 2-3 saat önce bir topiğe yazdım, sordum.
şuan tam yumurtlama dönemindeyim we daha pazartesi korunmasız ilşkide bulunduk bu ay ilk kez. şimdi fena bir "yumurtalık kısmımda" ağrı war. yukarı doğru wuruyor ağrı tüm belimin yan kısmı ağrıyor. hatta oturup kalkarken batma şeklinde sancı giriyor. çok değişik ilk kez yaşıyorum şuan reglime 1-2 gün kalmış olsa kesin hamileyim ben derdim ama şuan çok erken.
yani tuttuysa "inşallah" hamileysek bile bukadar erken bir belirti imkansız. ben daha öncede gebelik yaşadım buna benzer şeyler yaşadım ama bukadar erken imkansız yaa...
sanırım şuan yumurtalama döneminde olmamızla ilgili bir durum sanırım. diğer aylarda olmayan bir şey ama bu ay hissettik sanırım. birazda kendimizi çok dinlememmizin etkisiyle. ama tecrübeli hanımlardan yorumlarını alalım.

birde aşılamaya gidicem derken hamile kalıyormuşsun İNNŞALLAHH..
regli tarihin ne? benimki 6 nisan beklenmeyen regli 6 mayıs.
bakalım bu belirti bizi nereye götürücek. bak bir anda kader ortağı olduk :roflol:

yaa aynı yani valla hayırlısı artık bende ilk defa oluyo şişkinlik gibi değişik bişey ama geçiyo tekrar başlıyo hiç olmamıştı şimdiye kadar bu ağrı belirti değil de dedim ya cnm işte tutunuyoda da böle ağrı oluyo anlamadım gitti ümitlenmek istemiyorum belirtilere takılmak istemiyorum ama ister istemez bu ağrıyı taktım kafama yumurtlama olduysa eğer mayıs 3 4 falan görürüm herhalde cnm bilmiyorum inş . aşılamaya gerek kalmaz ya öff çok zor rezillik yani kaydirigubbakcemile3

sorduğum topiktede yumurtlama dönemindendir değerlendir diyolar. sende bu günlerde gün aşırı ilşkide bulun. kaçırmayalım.
reglin düzensiz mi? muhtemel regl tarihini bilemiyormusun?

canım belirtiler kişiden kişiye değişiyor inşallahta hamile kalmışınızdır.

sorduğum topiktede yumurtlama dönemindendir değerlendir diyolar. sende bu günlerde gün aşırı ilşkide bulun. kaçırmayalım.
reglin düzensiz mi? muhtemel regl tarihini bilemiyormusun?

hımmm öle mi diyolar değerlendiriyoruz zaten :d evet cnm düzensiz benm reglim onun için tam tarih bilmiyorum

kendini dinleme dinledikçe miden bile bulanmaya başlar emin oll
adet tarihini bekle
inşallah hamilesindirr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…