Arkadaşlar bakabilirmisiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sana aşık ondan yaptı mı dememizi bekliyorsun ? Sen şu konuya bir allahın kulunun seni linçlemek dışında fikir beyan edebileceği mi düşündün hakikaten ? Utanmanız yok , yapıyorsunuz bu işleri anladık da en azından anlatıp bizim de sinirimizi zıplatmayın.

Senin kocan seni neden birakti Ayşe, yoksa sen mi ayrıldın ondan. Sevgisiz mi kaldin da ortalığın düştün böyle?

Heycan arıyorum ben çok heyecanlı oluyor böyle

Ahhh ahhh adeta selvi boylum al yazmalimin yanaciklarindan makas almalisi Allah mubarek etsin ins tam seni ciddiye alicam bi gulme geliyo ayse

Konuyu ben değil ablam açtı canım ben şuan kız kardeşiyim

Evli adamla ne işin var ya terbiyesiz! adam zaten ahlaksız da sen de akilsizsin. Para yedirmiyorlar artık düşme peşine.

Ahlaksız ya. Yüzüne tükürsen Yarabbi Şükür der, yüzünün derisinden ayakkabı yapsan 20 yıl yipranmaz!

Tabi tabi kesin öyledir Ayşe, hep öyle olur. Kuzen, arkadaş,kardeş hep ortak kullanılır zaten bu hesaplar. Bu kadarını düşünmeye aklın yetmemiş olabilir tabi.
İnandircak değilim seni inanmazsan inanma çokta tin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…