Arkadaşlar bakabilirmisiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni üye de değil nasırlı ayaktan sonra hızlıca giriş yaptı foruma

Canım benim para karşılığında yapabilir her erkek ben onu kastetmiyorum ki sen hangi alemlerde yaşıyorsun ben sana adam sevgisiz diyorum sen para karşılığı yapanlar var diyorsun bunu para karşılığında çok yapan erkek var ama karısından sevgi goremeyip sevgiye hasret birakilan erkeklerde çok ve bu yüzden karısını cocukalrini bir başka kadin için bırakan çok insan var tanıdığım

Sevgi vermeyi misyon mu edindin kendine Ayşo?

Hala sen anlamiyosun o sevgisizlikten degil karaktersizlikten serefsizlikten namussuzluktan adini sen koy ayse! Hepsi ayni kapi sevmiyosa bosansin madem dicem sende diceksin ki cocuklari var onlari dusunuyor he he dusunuyordur boyleleri bi dusunur bi dusunur ki ne dusundugunu unutur

Yaşlarını kaç

Sokak köpeği mi sahipleniyorsun yav bu nasıl garibanlık adamda ki anlatıma bak

ee madem sevgisiz 5 senedir ayrılsaymış karısından.
hani siz ayrılmışsınız ya 5 senedir. siz engel olmadığınız zaman boşansaymış mesela..

SENİNLEN, BENİMLEN, ONUNLAN... Kim kiminlen. Türkçe bilgine bakarak senin de, seni metres yapan adamında seviyesini anladık zaten.

Adamla beş senedir mi konuşuyorsun anlamadım

Sevgi sekiste onemli
Hayır sırf cinsel ilişki yasamadikki biz gezdik tozduk eğlendik güldük ben hep gulduruyordum onu sen gül yeterli ben seni hep güldürdün diyordum ve hep yanak yani makas alıyordum ve yanaciklarini öpüp sariliyordum hep arabayla giderken bugün gülmekten cilvelesmekten nasil zaman geçiyordu bir bilsen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…