Arkadaşlar bakabilirmisiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam.

Allah askina sen sizofren misin? Sen kimsin de senin icin evliligini yikicak! En kotu bu isi para karsiligi yapanlar var cok seaparsa parasini verir yapar! Sen kendini nimetten mi sayiyosun! Adam karisinin koynunda koynunda sen orda zirlarken sumuklu mendillerinle hofff yaaa neden sildi neden gitti derken o karisiyla sevisiyor sen onun icin bir piyonsun uzgunum ama sah olan karisi bil ki İsterse o kadin ikininizi birden mat eder! Piyon ayse

Boşuna gülme 5 sene önce ben ayrılmak istedim ve ayrıldım şuan canım onu istiyor birleşmek onunlan olmak istiyorum ve tekradan barıştım onunlan herşey benim ellerimde benim ağzımda bitiyor okey canım isteyince çekiyorum beri canım istemiyince birakiyorum ama şuan onlan olmak istiyorum ve olucamda ayrıca yüzüm çok guzel bugün bana çok daha guzellestigimi söyledi 5 senede dahada bakımlı olmuşum o bana yeter evet kadınlığımı kullanıyorum çok doğru ve hep bana şöyle diyor karım bana senin verdiğin sevgiyi ilgiyi şevkati cilveyi sevilmeyi ögretmedi bana hep kavga hep gürültü hep kocasına satasip kavga cikariyormus hep yüzü aşıkmış hiç güler yüz gostermiyormus sen beni çok değiştirdin sende karımdan goremedigim şeyleri sende gördüm diyor adam ve yatağına gelmiyormus kocasından kaciyormus hep eeee şimdi benmi kötüyüm napim Allahım ya kocasına karilik yapsın elinde tutsun oda oh iyi yaptim

Tabi ciddi konu film cekmiyoruz burda

cilveli kız seniiii

Ee madem kadin kaciyomus yanasmiyomusta seninki neden uygulama siliyomus dot korkusundan yazik yaaa evet aysecim dogru soyluyosun ama soyle komidine para koysun malum hayrina olmaz bu is adam sana dotume benziyosun dese sen ona yanasacak misin? Tabii ki guzel dicek cansiz mankene tecavuz eden adamlar=senin evli manitan senin tek farkin nefes aliyosun bu arada sana dediklerinin bin katini karisina soyledigine yemin ederim ama ispatlayamam adam sana karimi cok seviyorum isveli cilveli cok guzel sen onun yaninda nesin ki dese sanki onunlan seapcannn ah zeka nelere kadirsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…