Arkadaşlar 'amin' der misiniz?

x1x1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2011
227
1
BELKİ SİZLERDEN BİRİNİN AMİN DEMESİ HAYATIMI DEĞİŞTİRECEK!!!

Rabbim bu benim sana mektubum... sende biliyorsun ben onu çok sevdim 5 yıl oldu tam olarak bi an bile unutamadın her gece döktüğüm gözyaşlarımı görüyorsun, namaz kılarken seccademe damlayan gözyaşlarım canımı acıtıyor...senden diliyorumki benim sevgimi onun için hayırlı kıl onuda benm için hayırlı kıl ve ne olur Rabiim onun kalbinde gönlünde yüreğinde benm sevgimi yeniden yeşert ne olur Rabbim yaşadığımız kötü olan her şeyi unuttur bize...sevgiyle aşkla bağlılıkla mutlulukla güzel hayırlı çocuklarla bizi kavuştur.. yok mu mucizen ol dersen olur...ne olur Rabim ol de olsun.....aminnnn... arkadaşlar acılar içinde kıvranıyorum, sizde amin dermisiniz....

AMİN..Rabbim gönlünün muradını versin inşallahh...

saol canım Allah razı olsun Rabiim sennde gönlündeki hayırlı dileklerini tez zamanda nasip etsin..

Amin canım Amin. Allah hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin. hakkında hayırlı olanı gönlün sevsin hakkında hayırlı olmayanı Allah sana unuttursun (Amin)

amin canım hakkında hayırlısı için ...lütfen sende bu yönde dua et herşeyi bilen Rabbimize sığın ve tevekkül et olmuyosa vardır bi bildiği

saolun arkadaşlar üşenmeden amin diyen herkesten Allah razı olsun...... sizlerinden eb güzel en hayır lı dilekleri Rabbim sizi yormadan versin inşallah...

Aminnnn canim..allah hakinda hayirlisini nasip etsin...

Aminnnn.senin niyetine yasin okurum arkadaşım allah hayırlısını versin...

Cnm Rabbim kalbine ferahlik versin ins.Bu kisi hayirli ise olsun hayırlı deilse olmasın.Âmin

Yarabbi hayırlı neyse onu nasip et diye dua et cnm .İlla bu kisi olsun deme sakın.Allah bilir herseyin hayırlısını...

amin ..............................

Amiiin canım Rabbim sevdiklerimizle evlenmeyi mutlu yuvalar kurmayı nasip etsin inşallah amiinnn amiin amiiinnn

amin kızlar çok sağolun Rabbim büyük o her şeye kadirrr... ona güveniyorum.. o kendine güveneni yarı yolda bırakmaz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…