Arkadaşlar Amerikan Cocker sahiplenmek istiyorum.

marselya

Guru
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2009
174
69
Aslında en illet olduğum tarzda oldu başlık fakat durumu anlatmalıyım.aslında barınaklarıda araştırıyorum ve cins ayrımı pek yapmıyordum fakat apartman yaşamına uyum sağlayabileceğine inandığım bir tür amerikan cocker.Perşembe günü biriyle görüşmem olacak ,köpek dostunu tanıyacağım 11 aylık olan.Fakat seçeneklerimi arttırmak istiyorum amacım havlaması apartmanı rahatsız etmeyecek seviyede sakin,diğer köpeklerle uyumlu(İzmirde kendi ailemde 2 köpüğüm var ve onları ziyaret ettiğimizde iyi arkadaş olmalarını istiyorum :),sevecen,dostça bir arkadaş edinmek.Yaklaşık 10 yıllık bir köpek dostluğu deneyimim var fakat evlenip istanbula gelince köpeksiz bir ev anlamsız En çok 1 yaşlarında olması ve güvenliği açısından büyük olmaması da önemli(herhangibi bir saldırıda kucaklayabilmem için,nihayetinde istanbuldaki sokakta bulunan köpek dostlarımız dostça olmayan insan davranışları yüzünden daha agresif maalesef ve ben köpeğimin güvenliğini sağlamak için herşeyi yapmaya hazırım).Neyse kıssadan hisse bana ulaşın lütfen özelden.İlla american cocker olması şart değil,büyük olmaması ve mümkünse erkek olmasını arzu ediyorum.Çokk özledim o güzel bakışları,eve girince karşılanmaları,şımarıklıkları,tripleri,sırnaşıklıkları,hatta hiç olmasın istesemde hastalık hallerinde köpeklerime endişelenmeyi bile özledim çoook özledim....Lütfen iletişime geçin!

merhaba, bulabildin mi bilmiyorum ama Tuzla Rehabilitasyon Merkezi (İstanbul) da terkedilen veya çiftlikten verilen cookerlar var. Çok uyumlu ve sevgi dolular. Bilgin olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…