arkadaşlar acill yardımm ltfnn beta hcg değerleri hakkındaa

achel10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2008
36
0
Arkadaşlar son sat tarihim 07 şubat ve şuanda 13 günlük gebe görünüyorum cuma günü yaptığım kan testinde beta hcg değerim 115 idi dün yani p.tesi yaptırdığımda 58e düşmüştü doktorum düşük yapabilirsinn dedi :KK43:(((( kasıklarım ve belim ağrığı içinn ilaç verdii şimdi ağrılarımm biraz geçti ama bebeğimi kaybetmekten çok korkuyorumm acaba başınaa böle bi olay gelen varmıı nolur yazın iyi yada kötü yorumlar istiyorum

Çaresizz vee mutsuzz ;((

bitanem kötü düşünme bak önleminizi almışınız en azından kuzum üzülme ii düşün ii olsun ha olmazmı bebeğim bebeğinin seni ter etmiiiceni düşün o borakmaz seni ona onu nekadar sewdiğini anlat o anlar karnınıokşa ve anlat ii düşün ii olsun bebeğim

Arkadaşlar son sat tarihim 07 şubat ve şuanda 13 günlük gebe görünüyorum cuma günü yaptığım kan testinde beta hcg değerim 115 idi dün yani p.tesi yaptırdığımda 58e düşmüştü doktorum düşük yapabilirsinn dedi :KK43:(((( kasıklarım ve belim ağrığı içinn ilaç verdii şimdi ağrılarımm biraz geçti ama bebeğimi kaybetmekten çok korkuyorumm acaba başınaa böle bi olay gelen varmıı nolur yazın iyi yada kötü yorumlar istiyorum

Çaresizz vee mutsuzz ;((

canim hicbir bilgim yok bu konuda ama isallah hersey yolundadir stres yapma dinlen surekli allah yardimcin olsun dualarim seninle

bitanem kötü düşünme bak önleminizi almışınız en azından kuzum üzülme ii düşün ii olsun ha olmazmı bebeğim bebeğinin seni ter etmiiiceni düşün o borakmaz seni ona onu nekadar sewdiğini anlat o anlar karnınıokşa ve anlat ii düşün ii olsun bebeğim

ayy cnmm sürekli gözlerim doluyooo anlatıyorum bebeğime onu ne kadar çok sevdiğimii, duygularımı elim hep karnımda zaten..sıkı tutun bebeğim sakın bırakma kendini diyorum hep dualarımlaaa inş bırakmazsın biziii :KK43: gidersenn çook üzülürüm çok ağlarım diorummm vee şuann kendimi tutamayarak yine ağlıyorummm insanın böle durumlarda desteksiz kalması ne kadar zorr rabbim yoldaşımm ve yardımcım olsunn :KK43:

Çaresizz vee mutsuzz ;((

3.Hafta 5 -50 mIU/ml

4.Hafta 3 - 426 mIU/ml

5 .Hafta 19 - 7,340 mIU/ml

6.Hafta 1,080 - 56,500 mIU/ml

7 - 8.Hafta 7,650 - 229,000 mIU/ml

9 -12.Hafta 25,700 - 288,000 mIU/ml

13 -16.Hafta 13,300 - 254,000 mIU/ml

17 - 24.Hafta 4,060 - 165,400 mIU/ml

25 - 40.Hafta 3,640 - 117,000 mIU/ml
canım bu konuyla ılglı bılgım yok ama bu lıste umarım sana yardımcı olura.s.

3.Hafta 5 -50 mIU/ml

4.Hafta 3 - 426 mIU/ml

5 .Hafta 19 - 7,340 mIU/ml

6.Hafta 1,080 - 56,500 mIU/ml

7 - 8.Hafta 7,650 - 229,000 mIU/ml

9 -12.Hafta 25,700 - 288,000 mIU/ml

13 -16.Hafta 13,300 - 254,000 mIU/ml

17 - 24.Hafta 4,060 - 165,400 mIU/ml

25 - 40.Hafta 3,640 - 117,000 mIU/ml
canım bu konuyla ılglı bılgım yok ama bu lıste umarım sana yardımcı olura.s.

cnmm çokk tşk ederim allah razı olsunn ilgin için..ama cuma günü yaptığım hcg testinde sonucum 115 idi p.tesi 58e düştüü :KK43:((( şuan ne düşüncemm bebeğim ne durumda onu bile bilemiyorummmmm :KK43:((

canım benim çok üzüldüm.benim de başıma geldi.189 du ilk testte.2.testte ise 98 e düşmüştü.bir süre kanamam başladı.kimyasal düşük olmuş.inşallah senin öyle değildir.rabbim yardımcın olsun

cnm benim seni üzmek istemem ama herşeye hazırlıklı ol
beniimde değerim yüksekti sonra düşmeye basladı akabinde de kanama ve düşük yapmıstım
2 kere aynı ldu bende

Güzelim Ayni şeyleri Yaşiyoruz Benim 15 Gün önceki Değerim 41.6 Di Sonra Ama Kanamam Vardi Doktor Ya Diş Gebelik Yada Düşük Yapiosundur Dedi..ama 2 Günde Bi Kan Verdim...695 Kadar çikti Ve Kasik Bel Ağrilarmda Arti Sonra Birden Düşmeye Başladi Bi Haftada 75 Kadar Düşdü Ve Kanamamda Başladi Az Az Kendilğinden Düşüyo Bugün Dokrotdaydim Iyi Oldu Düşmesi Dedi Yoksa Ameliyat Olcakmişim Buna şükrettim ...ama 2 Tanede Kist Oluşmuş Biri 3 Biri 6 Cm Eğer Büyüme Devam Ederse Onlar Alinacak ...düşen Degerlerin Yükselmesi Gibi Bişey Varmi Bilemiorum Herşeyin Hayirlisi Iyi şeyler Düşün Ben Kötü Düşüne Düüşüne çektim Kötülükleri Resmen..güçlü Olmaya çaliş Canim .gerçi Sana Teselli Vermeye çalişiyorum Ama 15 Gündür Bitmiş Haldeyim Damarlarimda Kan Kalmadi Valla Cok Yiprandim Ağrilarimda Dinmek Bilmio Allah Yardimcimiz Olsun

Güzelim Ayni şeyleri Yaşiyoruz Benim 15 Gün önceki Değerim 41.6 Di Sonra Ama Kanamam Vardi Doktor Ya Diş Gebelik Yada Düşük Yapiosundur Dedi..ama 2 Günde Bi Kan Verdim...695 Kadar çikti Ve Kasik Bel Ağrilarmda Arti Sonra Birden Düşmeye Başladi Bi Haftada 75 Kadar Düşdü Ve Kanamamda Başladi Az Az Kendilğinden Düşüyo Bugün Dokrotdaydim Iyi Oldu Düşmesi Dedi Yoksa Ameliyat Olcakmişim Buna şükrettim ...ama 2 Tanede Kist Oluşmuş Biri 3 Biri 6 Cm Eğer Büyüme Devam Ederse Onlar Alinacak ...düşen Degerlerin Yükselmesi Gibi Bişey Varmi Bilemiorum Herşeyin Hayirlisi Iyi şeyler Düşün Ben Kötü Düşüne Düüşüne çektim Kötülükleri Resmen..güçlü Olmaya çaliş Canim .gerçi Sana Teselli Vermeye çalişiyorum Ama 15 Gündür Bitmiş Haldeyim Damarlarimda Kan Kalmadi Valla Cok Yiprandim Ağrilarimda Dinmek Bilmio Allah Yardimcimiz Olsun

Cnmm çok tşk ederimm bende bugün doktordaydım ve değerlerim 18'e düştü doktor akşam sabah düşük yapıcaksın dedi bakalım artık...sanada çok geçmiş olsunn cnmm rabbim yardımcımız olsunn inan benimde artık kollarımda kan kalmadı vermekten..Herşeyin hayırlısı olsunn inşş önümüzdeki aylarda rabbim sağlıklı gebelikler nasip eder..

Çaresizz vee mutsuzz ;((

Arkadaşlarr bugün doktordaydımm ve kan değerim 15e düştüü:KK43:(( doktorumm akşam sabah düşük yapıcaksın hazırlıklı ol dedii yani bebeğimi kaybediyorummm :KK43:((
Ama hayırlısı buymuşş hep dua etmiştimm umarım önümüzdeki aylarda rabbim tüm isteyen annelere hayırlısıylaa güzel sağlıklı bebekler nasip eder inşşşş

arkadaşlar benim sonucumda 1,89 yazıyor hamile değilim değil mi.............lütfen cevap yazın ilaç içmem gerekli

arkadaşlar benim sonucumda 1,89 yazıyor hamile değilim değil mi.............lütfen cevap yazın ilaç içmem gerekli

doktoruna danış canım bence..genelde 5in altına negatif diyolar ama benim değerim bi keresinde 1.03 dü ve bir kadın doğum doktoru bana değerin 1i aşmış hamile olabilirsin demişti..ama ne yazıkki değildim..sonrasında adet oldum..bahsettiğin değer çok küçük..bi de son adet tarihine göre şekilleniyor bu rakamlar..son adet tarihinden bahsetmemişsin

benim ilk öğrendiğimde değerim 1.068 gibi bir şeydi. ben bunu önce negatif olarak düşündüm. ama binaltmış sekiz olarak düşünmek gerekiyormuş. yani testi yapan sağlık kurumuna sorarsan daha net cevap alırsın. öğrendiğimde 4 haftalıktı benim ilk hafta değerler çok güzel artış gösterdi fakat 6. haftadan itibaren artış olmasına rağmen istenilen artış değildi. ve 7. haftamda boş gebelikten dolayı düşük yaptım. önemli olan 2-3 günde bir testi tekrar yaptırıp artış olup olmadığına bakmak.

doktoruna danış canım bence..genelde 5in altına negatif diyolar ama benim değerim bi keresinde 1.03 dü ve bir kadın doğum doktoru bana değerin 1i aşmış hamile olabilirsin demişti..ama ne yazıkki değildim..sonrasında adet oldum..bahsettiğin değer çok küçük..bi de son adet tarihine göre şekilleniyor bu rakamlar..son adet tarihinden bahsetmemişsin

canım daha önceki tahlillerimde hep 0,5 çıkardı onun için şüphelendim genede en iyisi doktora danışmak ve adet olmazsan p.tesi tahlili tekrarlamak.canım son sat tarihi 22 şubattı........

Cnmm çok tşk ederimm bende bugün doktordaydım ve değerlerim 18'e düştü doktor akşam sabah düşük yapıcaksın dedi bakalım artık...sanada çok geçmiş olsunn cnmm rabbim yardımcımız olsunn inan benimde artık kollarımda kan kalmadı vermekten..Herşeyin hayırlısı olsunn inşş önümüzdeki aylarda rabbim sağlıklı gebelikler nasip eder..

herşeyde bi hayır vardır güzelim inşallah güzel haberleri vermek bizlerede nasip olur ben yarın yine gidiyorum doktora kistlere bakılacak inşallah bi müdahale gerekmez ...sende ölemisin bilimyorum ama kendimi çok yorgun ,halsiz , mutsuz hissediyorum ..çevremdekiler benim çok dayanıklı olduğumu düşünüolar ama içimde neler yaşadımı bilmiolar...ve her bulunduğum ortamda bebekten hamilelikten bahsedilio o kadar bunalıyorumki nasıl dışarı attığımı bilmiyorum kendimi...rabbim bizlerede hayırlı sağlıklı hamilelikler bebekler nasip etsin böyle mübarek bi gecede allah dualarımızı kabul etsin...kandilinizde mübarek olsun....

herşeyde bi hayır vardır güzelim inşallah güzel haberleri vermek bizlerede nasip olur ben yarın yine gidiyorum doktora kistlere bakılacak inşallah bi müdahale gerekmez ...sende ölemisin bilimyorum ama kendimi çok yorgun ,halsiz , mutsuz hissediyorum ..çevremdekiler benim çok dayanıklı olduğumu düşünüolar ama içimde neler yaşadımı bilmiolar...ve her bulunduğum ortamda bebekten hamilelikten bahsedilio o kadar bunalıyorumki nasıl dışarı attığımı bilmiyorum kendimi...rabbim bizlerede hayırlı sağlıklı hamilelikler bebekler nasip etsin böyle mübarek bi gecede allah dualarımızı kabul etsin...kandilinizde mübarek olsun....

cnmm galiba bugün bebeğimi düşürdümm :KK43:(( dün akşama doğru kahverengi lekeler gelmiştii bugün resmen hasta oldum lapa lapa kırmızı kan geliyooo :KK43:(( aynen kendimi senin gibi hissediyorum yorgun halsizz ve mutsuzzzz ve özellikle tüm reklamlarda ve gelen maillerde bebek görüyorummmmm çevremden tek tesellim biricik eşim annem ve babam başka kimsenin umruma pek gelmedi benim düşük yapmammm ama umrumda bile değill..aminn cnmm seninde geçmiş kandilin mübarek olsunn

Ben en kısa zamanda tekrar anne adayı olmak istiyorum ama dün doktorum 2-3 ay daha korunun derim dedi eşim neden die sorduğunda benim psikolojim çok önemliymiş anca kendimi toplarmışım ama ben hemen adet sonrası çalışmalara başlayıp anne olmak istiyorumm bu konuda bi bilgisi olan varmııı?? düşükden hemen sonra sağlıklı gebelik olabiliyormu acabaaa:KK43:((

X