arkadaşlar acill yardımm ltfnn beta hcg değerleri hakkındaa

achel10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2008
36
0
Arkadaşlar son sat tarihim 07 şubat ve şuanda 13 günlük gebe görünüyorum cuma günü yaptığım kan testinde beta hcg değerim 115 idi dün yani p.tesi yaptırdığımda 58e düşmüştü doktorum düşük yapabilirsinn dedi (((( kasıklarım ve belim ağrığı içinn ilaç verdii şimdi ağrılarımm biraz geçti ve düşük hapları verdi bebeğimi koruması içinmişş ama bebeğimi kaybetmekten çok korkuyorumm acaba başınaa böle bi olay gelen varmıı nolur yazın iyi yada kötü yorumlar istiyorum

Çaresizz vee mutsuzz ;((

canım benim Allah korusun yaaaa inşallah bişey olmaz.ama olursada sakın çok üzülme herşeyin hayırlısı ,en doğrusunu en iyisini Allah bilir.değer niye düştü anlayamadım tekrar kontrole ne zaman gitceksin?

canım Allah korusun ama değerin düşmesi iyi bence doktora tekrar git kanaman falan oldumu olmadı ise sorun yok gibi ama sen yinede ihmal etme

pardon değerin düşmesi iyi değil dicektim ama kanaman olmadı ise şimdilik sorun yok gibi canım sakin ol bol bol dua et

bende 4 haftalıkken kana geçirmiştim düşük tehlikem vardı.progestan artırıcı düşük önleyici ilaçlar kullandım şimdi 4,5 aylık hamileyim.düşük tehliken varsa kesinlikle dinlenmen gerekir.ben 3 ay yatakta yattım.geçmiş olsun canım umarım bi sorun olmaz.

ya ltfen olumsuz düşünme ilaçlarinşalllah işe yarar canım ama sen olumlu düşün tamam mı?gelişmelerden bizlei haberdar et....

canım inşallh senn olmaz ama bende senin gibi gebelik geçirdim ve bebk düştü adet kanmamla beraber..buna kimyasal gebelik diyorlar.sebebide yumurtlamanın son dönemine denk gelmiştir ilşkiniz bundan dolayı sağlıklı olamadığı için düşermiş ama senn olmaz inş dualarım sennle

Cnmm bendee anlayamadımm değerlerimm nie düştüü çook üzüldüm yaa yarın öğleden sonra randevum var gidicem İnş.yükselmiştir değerlerim acaba yükselme ihtimalide varmıdır dua edinn (

ayyy cnmmm ciddimisinnnn yazını okuyuncaa çok mutlu oldumm benim hiç kanamam olmadı sadece değerlerim düştüğü için düşük olabilir dedi doktor hatta düşük yapçan hazırlıklı ol dedi (( şuan bende progestan artıcı düşük ilacı kullanıyorum 4,5 aylık hamileymişsin çokk sevindimm rabbim güzel sağlıklı bişekilde doğurmanıda nasip eder inş.

ya ltfen olumsuz düşünme ilaçlarinşalllah işe yarar canım ama sen olumlu düşün tamam mı?gelişmelerden bizlei haberdar et....

cnmm olumlu düşünüyorumm bebeğime hep SIKI TUTUN ANNECİN SAKIN BIRAKMA SAKIN DÜŞME diorumm ama bu nette okuduklarım beni olumsuzluğa yönlendiriyoo mol bebelik dış gebelik kimyasal gebelik vs..çokk üzülüyorumm rabbim yar ve yardımcım olur inş..(((

Cnmm allah razı olsunn şuan dua etmekten ve beklemekten başka çarem yokk( nolur dua edinn bebeğimi kaybetmek hiç istemiyorumm çok bağlandımm ona hayırlısıysa eğerrr rabbim nasip eder inşşşş

canım benim hayırlısı neyse o olsun ama senin yaşadıklarını bende yaşadımkan değerinin düşük olması üzgünüm ama iiii değil benim ki düşükle snuçlanmıştı ama inş. seninki öyle olmaz .kesinlikle morelinde çok önemi var morelini yüksek tut arkadaşım

bende bundan 20 gün önce bhcg yaptırdım ve 300 çkmıştı 2 gün sonra tekrar yaptırım 250 ye düştü
2 gün sonra tekrar yaptırdım 230 a düştü bu değerlerin 2 günde 2 katına çıkması gerekliymiş. bende ayrıca tek tarflı kasık ve bel ağrılarım olmuştu ve kanamam olmuştu. Sonuç dış gebelikmiş inş. senin hiç bir problemin olmaz allah bebişini sana bağışlasın.

bende aynı sorunu yaşadım Allah kimseye yaşatmasın önce sevindim değer düşünce çok üzüldüm ve bebeğimi kaybettim. bu yüzden değerler düştüğünde hemen doktorunuza danışın geç olmadan((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…