arkadaşlar acil yardımınıza ve görüşlerinize ihtiyacım var :(

cherrylady26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2016
598
935
merhaba bayanlar,
26 yaşındayım ve size biraz sorunumdan bahsetmek istiyorum,
benim sorunum şu,yaptığım hiçbir şeyden (iyi ya da kötü) keyif alamıyorum.eskiden kendime güvenim vardı, 2 sene önce iş hayatına girmemle beraber bu duygu baş göstermeye başladı. şuan çalışmıyorum , sürekli olarak da çalışmadım zaten iş değiştirdim. bundan sonrada çalışmayı düşünmüyorum. hiç bir şeyden keyif alamıyorum beni heyecanlandıran hiç bir şey yok. alacagım kararlar için bir hayalim bile yok. çalışsam olmuyor, çalışmasam olmuyor kafayı yemek üzereyim . benimle aynı durumda olan aynı duyguları yaşayan varsa paylaşabilirmi ?
ilişkim var o kişiyi çok seviyorum güzel vakit geçiriyoruz ama yine bendeki en baştaki heyecan söndü. yani bunları nasıl aşacagımı hayata nasıl tutanacagımı bilmiyorum. bazen bu yaptıgım şımarıklık gibi geliyor çünkü mutsuz olmam için bir sebebim bile yok. Allah korusun olmasın da ama sizce bu duygular şımarıklık mı ?

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

neden çalışmak istemiyorsun? bence işsizlikten bu haldesin.

benzer durumlardayız benim için sorun çalışmamak en azından

neden çalışmak istemiyorsun? bence işsizlikten bu haldesin.

benzer durumlardayız benim için sorun çalışmamak en azından

çalışınca benim için herşey daha kötü oluyor. müdürlerimin, şeflerimin sözlerini sineye çekmek ya da müşterilerle çalışmak beni boğuyor. ben ben olmaktan çıkıyorum. kısır döngü yine istifa... durum böyle anlayacagın

başka sektörde çalışsanız ya da daha iyi ortamda çalışsanız üzülmezsiniz belki

iş ortamları gergin hep ne yazık ki...

evet bende 26 yaşındayım ve 2 yıldır çalışıyorumm. bende de sende ki gibi mutsuzluk daha doğrusu boşluk durumum var. ben buna işimi pek sevmiyorum ondan olabileceğimi düşünüyorum. neyseki sevdiğin var kıymetini bilmen gerek.. çok şükretmek gerek ki kimileri bivar bi yok olsaydı osenin için daha zor olurdu.. sevgiler..

Merhaba aynı duyguyu yaşıyorum ben de kendime kızıyorum şımarıklık yapıyorum diye. Hiç birşeyden keyif almıyorum severek yaptığım hiçbirşey yok ev çocuklar eşim hepsi mecburiyet rutin gibi yapıyorum yemek yap yenecek yat uyu vakit geçsin kalk çocuklarla ilgilen ama olmuyo herşey eksik hiç bişey mutlu etmiyor ama bi sıkıntımda Yok tuhaf olan da bu herşey de yolunda

Merhaba,
ben de seninkine benzer duygular içindeyim ve senin yaşındayım. Bence bizimkisi biraz rahat batması ama bu bizim neslin de bir sıkıntısı. İşe giriyoruz, bir süreliğine mutlu olsak bile mutsuz oluyoruz. Belkide elimizdeki imkanlarımızın kıymetini bilmiyoruz. Biraz da günümüz sosyal medyanın getirisi bence. Herkes kendini birbiriyle kıyaslıyor, sürekli bir mutsuzluk söz konusu. Herşey de bir tatminsizlik var. Ne olucak bizim halimiz bilmiyorum

Aynen öyle canım evli olsam belki farklı olurdu ama hem bekar hemde işsiz olunca insan boşlukta oluyor.. sende durumlar nasıl?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…