Arkadaşlar acil yardım 🖐

Ahsen duru

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2019
10
2
28
Merhaba kızlar adetime şuan 6 gün var 2 gün önce baya bi yoğun beyaz akıntım vardı 3 tane günlük ped değiştirdim bir gün içersinde dış gebelikten ameliyat oldum 2014 de sol tüpüm alındı sonra eşimden ayrıldım şuan 2 nci evliliğim 1 sene oldu 1 senedir korunmuyoruz yumurtlama günümde de ilişkide bulunduk korunmasız şimdi bu bir gün içerisindeki beyaz akıntıyı ilk defa yaşıyorum ve dünden beri yine aynı şekil sarıya dönük akıntı ve 2 damla kadar kahverengi leke var sizce neden hamile olabilirmiyim aceba çok istiyoruz ama adetime 6 gün var kan testi yaptırsam çıkar mı ? Bu durumu yaşayan varsa yardım edin akıl verin lütfen..

Erken gebelik testi yapabilirsiniz. Ya da 2 gün daha bekleyip kan verebilirsiniz. Ama genelde beyaz akıntı bebiş habercisi olabiliyor

Erken gebelik testi yapabilirsiniz yada regl geçikmesini bekleyebilirsiniz Kan testinde 2-3 günlük de olsa çıkıyormus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…