arkadaşlar acil yardım edermisiniz

gulkokulum

Çok şükür hamile
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2014
870
494
36
arkadaşlarr ben 13 aylık evliyim ve ilk günden beri bebek sahibi olmak istiyorum hiç korunmadık ve hamile kalmadım 1 senelik evli olunca doktora gittim çünkü 1 yıl dolmadan tedavi yapılmıyormuş..doktor klomen verdi kullandım ama ovisyonlar yeteri büyüklüğe gelmedi oyüzden çatlatma iğnesi olmadım ve bu ay vajinamda yara oldu antibiyotik ve fitil kullandım ve hala da kullanıyorum adetime 3 gün var ama göğüslerim şiş ve başı karardı ve kabarcıklar belirginleşti miğdemde bulanıyo ve ekşime yapıyo onun dışında kasıklarıma kramplar giriyor her ay bu belirtiler oluyo ama her ay hüsranla sonuçlanıyor sizce bu anlattıklarıma dayanarak hamile kalmış olabilirmiyim (bu ay yara yüzünden çok sık ilişkiye girmedik oyüzden tereddüdüm var )

Canım mide bulantısı en erken 6.haftada falan başlıyor o bir belirti olamaz ama inşallah kasık sancıların güzel haber öncesi belirtidir. Allah yüzünü güldürsün inşallah

Siz hamilesiniz galiba 10haftalik yaziyo ben bu siteye yeni katildim pek anlamiyorum eger bebis varsa hayirli olsun
Çok saol canım ben de çok uğraştım bu bebek için bundan önce kürtajım da oldu. O yüzden seni ve nasıl istediğini çok iyi anlıyorum. Inşallah Rabbim gönlüne göre verir. Ben hamile kalmadan önce meryem süresi okumuştum yarısına gelmedn hamile kaldım sen de oku ve bol dua et.Rabbim yardımcın olsun ve bu arada çok saol; )

Allah razi olsun ins bigun o mutlulugu bende tadarim.meryem suresini okuyorum ama daha sk okuycam artik saol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…