arkadaslar acil yardiiiiiiiiiiiiiiim =(((farklı ultrason yorumu!

Brake

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2011
387
12
Arkadaslar 1 hafta önce dok gittim benim dk. kapaliydi dok hemen gördu dediki Hamilesin dedi 2 mm bisi göruyorum dedi hatta bebge vitamin hapi yazdiiii :KK66:
anna rahimde kalinlasmis dedi bugunde baska dok gittim oda suan bisi göremiyorum 2 mm bende biisi goruyorum dedi ama kesin söleyemem dedi
kan TEstini bekliyorum insss vardi bisiler yaaaaaaaaaaaa :KK43:((( ilk gittgim dok. daha ii di yaa kafam karma karisik olduuu:KK25:
detim suan 13 gün olduuuu ins,,, vardir bisilr ayin 11.01.12 tekrar gitcem randevuyaaa
basindan gecirmis arkadaslar varsa ltf bana yardimci olsunlar kafayiii yemek uzereyimmmmmmmmmmm !!! :2:

kimseeeeeeeee yokmuuuuuuuuuuuuuu yardm edecekkkkkkkkkk:KK25: :KK25: :KK25: :KK25: :KK25:
:KK25: :KK25: :KK25: YARDIMIMINIZAAACCCCOOOKK IHTIYACIM VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR :KK25: :KK25: :KK25:

canım doktorların ultrason aletleri farklı oluyor. benim kardeşimde hamileydi. bir doktor kalp atışını göremedi. gittiği diğer doktorsa hemen gördü. heyecanını anlıyorum. İnşallah hamişsindir. sabırla tahlillerini beklemelisin. ama vardır büyük bir ihtimalle.

rahim kalınlaşması iyi bişe umarım tutunmuştur.. daha yeni ise hemen belli olmaz ilk görünen kese olur bebek daha sonra belirir içinde...

X