Arkadaşlar 3,5 aylık bebegim sol gögsümü emmiyor

cansuyum0680

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2009
2
0
arkadaşlar bebegim sol gögsümü emmiyor başlarda alıyordu sonraları almaz oldu, aglaya aglaya zorla veriyordum azıcık emiyordu son 2 gündür sol kolumun üzerine aldıgımda hissediyor sol memeyi verecegimi basıyor çıglıkları nasıl aglıyor, zorluyorum alsın diye almamakla diretiyor sonunda yüregim dayanmıyor aglasına tekrar saga geçiyorum, gerçer geçmez kendiliginden yakalıyor hemen susuyor başlıyor emmeye. cok cagresizim böyle giderse solumdaki süt kesilecek zaten saga göre azaldı. arkadaşlar bilgileriniz ve tecrübeleriniz dogrultusunda sizlerden cevap bekliyorum ne olur yardımcı olun...

canim bazi bebekler nedense oyle yapiyor benim kizim aldi cok sukur ama sana baska bi emzirme yontemi denemeni onerecegim. kolunun uzerine almadan emzir. mesela sol koluna canta asdigini dusun canta gogsunun altinda duruyor ya oyle yatir kafasinin altina bir yastik koy ve oyle dene. yani vicudu arkada kalsin sen sadece basini gor ve gogsune tut belki oyle yapinca sol oldugunu fark etmez. birde sol taraftaki kolunu veya omzunu bacagini kontrol et belki agriyan bir yeri vardir ve o tarafa gelince rahatsiz oluyordur. bilemiyorum aklima gelenler bunlar.

canım benim başımada çok geldi 2 göğsümdede olmuştu bence öncelikle sıcak bi banyo yap ve banyoda sol göğsünü iyice sağ tamamen boşalt o göğsüki yerine yeni süt gelsin ve sütün geri gitmesin ve tekrar dene sol göğsünle emzirmeyi ben öyle yaptım ve her seferinde işe yaradı bence bi dene birşey kaybetmezsin o emmedikçe o göğüsteki süt bayatlıyo ve bebekte bayat sütü emmek istemiyo önceleri bu bana kocakarı şeyleri gibi gelmişti ama gerçektende öyle bence zorla bile versem yani azıcık bile emse hemen onu kusardı.

canım çok normal bi durum bu
bi göğsün ucu diğerine göre çok çok az daha küçük oldumu almıyolar. neyseki sağ göğsünü emip anne sütü alıyo buna şükret. bence çok zorlama. 3,5 aylık olmuş bu vakitten sonra alışmaz. üzme kendini ki sağ göğsündeki sütün de gitmesin.

Benim oğlumda sol göğsümü emmiyor. Her yöntemi denedim ama emmedi, hala verdiğimda ağlıyor. Çok az süt kaldı sol göğsümde onu da sağmaya çalışıyorum. Sağ göğsüm kocaman sol küçücük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…