Hamilelik Belirtileri Arkadaşlar 2 aydır regl olmadım acaba hamile miyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ayten07

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2024
66
-76
33
İki aydır regl olnadım hamile olma ihtimalim varmıdır iki ay önce erkek arkadaşım ile sahilde bişeyler yaşamıştık korkuyorum hamileysem nasıl aldırırım.

Niye 15 tane konu açıp hepsinde farklı şeyler yazıyorsun , trans san hamile kalma ve regl olma olasılığın yok iyigeceler saçma konular açıp banlanma

Niye 15 tane konu açıp hepsinde farklı şeyler yazıyorsun , trans san hamile kalma ve regl olma olasılığın yok iyigeceler saçma konular açıp banlanma
Trans kadın regl olmazmı hamile olamazmı bu kadar cahil olma derim sanada Amerika da bir erkek erkek olduğu halde kendi çocuğunu 9 ay kendi karnında taşıdı benim herşeyim tam vajinam var göğüslerim büyük hamile kalmam için kafının biri yumurta bağışı da yaptı regl de görüyodum. Bu yüzden sen boş yapma yardım edeceksek et etmiycek sen boş yoksa dayı

Çünkü farklı konular canm da o yüzden ayrıca 15 konu değil 4 konu açtım bir tane daha var onuda açıyom şimdi çok boş yapıyosun başka bişey değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X