Arkadaşımızın Bebeği İçin Ya Latif

Kısa dediğiniz hangisi acaba bir 1.5 sayfa gibi bir tane var o mu yoksa daha kısa olan mı ?
biri kısa olan biri uzun olan kısa olanı ister bir günde 111 defa okuyun ister 11 günde hergün 11 defa okuyun ama bu duaya başlamadan önce niyet edeceksiniz dilek dileyeceksiniz ve sonra 3 fatiha 3 ihlas ve 1 tane ayetelkursi okuyup duaya başlayacaksınız eğer günde 11 defa okuyup 11 gün yapacaksanız 11.günün duanın sonundada aynı şekilde 3 fatiha 3 ihlas 1 ayetelkursi okuyacaksınız..Bir günde 111 defa eğer okursanız yine başında ve sonunda aynı şekilde okuyacaksınız kuralı bu.Uzun olanıda aynı şekilde yapabilirsiniz ama dediğim gibi başında ve sonunda mutlaka o dualar okunmalı

Eklentiler

• IMG_20220828_124346.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20220827_235549.jpg
    130,7 KB · Görüntüleme: 43
2 tur okundu canım
Rabbim şifa versin kabul etsin esmalarimizi
Okuyan herkesten yaradan razı gelsin

Magnifiaque kuzum bitanem inşallah dualarımız rabbim katina ulaşsın sağlık versin Meyra mıza kucağına huzur ve sağlıkla al magnimm

ismi azam okuyacakmiyiz ?
bilmem ben sadece soranlar için paylaştım ama gerçekten çok tesirli bir dua bütün duaların sır perdeleri bu duada saklıymış açılmayan bütün kapılar bu dua ile açılır ama tbiki en önemlisi inanarak okuyacaksın okudum olmadı yalan (haşa) inanmayın amann okudum olmadı faydasını görmedim demek çok büyük bir günah belkide senn okuduğun başka bir dileğine kapı açmıştır başka bir hayr getirecektir sana

kalpten olmali zaten okuyanlarin bir cogu severek isteyerek okuyor burda Rabbim dualarimiza karsilik versin hastalarimiz sifa bulsun

Uzun olanı biliyorum ve okuyorum ..
Özellikle sordum hangisi diye tamam canım çok teşekkürler

İsmi azam okuyalım o zaman kızlar ben niyetini yaparım

1 tane alıyorum

Kalan 110

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…