Arkadaşımın Kardeşi Buket İçin Ayetelkürsi

aaynaa

başlngc 116 gnc 75 hedef 70
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
30.026
28.247
Arkadaşlar bir arkadaşım var içine kapanık çok konuşmaz ara ara sıkıntılarımızı paylaşırız ...bir kız kardeşi var adı buket rahatsızmış bayağı ama tam hastalığını anlatmadı bana bol bol dua et sevinirim dedi ben ediyorum şifa için çevremdekiler için birkaç kez daha konular açmıştım bu kardeşimize de dua edelim ne olursunuz düşmez kalmaz BİR ALLAH....
Şu kadar AYETELKÜRSİ okuyun demiyorum ricam sizden bir tane olsun okuyun bukete şifa için birbirimizi tanımayarak edilen dualar daha kıymetli..

Allah şifa versin ablacığım.

Ezhibil-be’se rabben’nasi eşfi ve enteş’şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame

“Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın.” (Buhârî, Merdâ, 20; Müslim, Selâm, 46; Ebû Dâvud, Tıbb, 18, 19)

(Sallallahu aleyhi ve sellem rahatsızlandıklarında Cibril O'nu tedavi eder ve
Bismillahi arkıyke min kulli şeyin yu’zike min şerri kulli nefsin ev aynin hasidin, Allahu yeşfike bismillahi arkıyke.

“Allah’ın ismiyle seni rahatsız eden her şeyden sana okurum. Her nefsin veya hasetçi her gözün şerrinden Allah sana şifâ versin. Allah’ın adıyla sana okurum.” (Müslim, Selâm 40) dermiş.

-Bir mü'min hasta olan birini ziyaret ettiğinde 7 defa -
Es-elullahil-azime rabbel arşil aziim en yeşfiyeke.

“Büyük Allah’tan, büyük Arş’ın Rabbi Allah’tan sana şifâ vermesini istiyorum!”derse muhakkak afiyet bulur. (Ebû Dâvud, Cenâiz, 8; Tirmizî, Tıbb, 32; İbn Hanbel, I, 239)

Bunları da okursak ablalarım, şifâ bulur biiznillah.

Allah şifa versin ablacığım.

Ezhibil-be’se rabben’nasi eşfi ve enteş’şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame

“Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın.” (Buhârî, Merdâ, 20; Müslim, Selâm, 46; Ebû Dâvud, Tıbb, 18, 19)

(Sallallahu aleyhi ve sellem rahatsızlandıklarında Cibril O'nu tedavi eder ve
Bismillahi arkıyke min kulli şeyin yu’zike min şerri kulli nefsin ev aynin hasidin, Allahu yeşfike bismillahi arkıyke.

“Allah’ın ismiyle seni rahatsız eden her şeyden sana okurum. Her nefsin veya hasetçi her gözün şerrinden Allah sana şifâ versin. Allah’ın adıyla sana okurum.” (Müslim, Selâm 40) dermiş.

-Bir mü'min hasta olan birini ziyaret ettiğinde 7 defa -
Es-elullahil-azime rabbel arşil aziim en yeşfiyeke.

“Büyük Allah’tan, büyük Arş’ın Rabbi Allah’tan sana şifâ vermesini istiyorum!”derse muhakkak afiyet bulur. (Ebû Dâvud, Cenâiz, 8; Tirmizî, Tıbb, 32; İbn Hanbel, I, 239)

Bunları da okursak ablalarım, şifâ bulur biiznillah.
ALLAH RAZI OLSUN CANIM PAYLAŞIMIN İÇİN DE SAĞOLASIN

Buket ' te içinde olmak üzere, Allah bütün şifa bekleyenleri hayırla sağlıklarına kavuştursun.

X