Arkadaşımın Kan değeri --Acil---

Ceylan

BiHüzünSaklı ve BinUmutla
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
12.871
15
Kızlar yardıma ihtiyaçımız var.Çünkü kan değeri 35.74 Çıkıp hamileleğe sevindik fakat ay içersinde klomen -çatlatma iğnesi- Aşılama yapıldığından ötürü bu denli yüksek çıkması Mümkünmü ??
Sizce gebelik var mı yoksa Dr'un dediği gibi biraz daha mı beklesek Lütfen dua edin :Saruboceq:

canım üzülmeni istemem fakat bu aşamalardan sonra gebelik olmasa bile yüksek çıkması bazen mümkün olabiliyor ama buda yok anlamınada gelmez bende bi kaç gün beklemeni tavsiye ederim en azından 2 gün geçsin üstünden tekrar kan testi yaptır dualarımız seninle

cnm gebelik var aşılamadan 15 gün sonramı yapıldı bu test

bence var gebelik ama tabi 2günde terar etmek lazım inşallah kucağınada alır

ben bu ay çatlatma iğnesi oldum 15.gün negatif ve ardından kırmızılar geldi ama yinede içimiz rahat değil

hamilesin aşılamamın 14 gün adettim başlamıştı 2 gün sonra testinizi tekrarlayın sağlıklı bir gebelikmi anlarsınız

hamilesin aşılamamın 14 gün adettim başlamıştı 2 gün sonra testinizi tekrarlayın sağlıklı bir gebelikmi anlarsınız

canım sanırım hamilesin hayırlı doğumlar nasip etsin Rabbim maşallah ikizin olacak sanırım bizler içinde dua edersen çok memnun olurum Sevgilerimle.....:1hug:a.s.:nazar:

bu degere gore gebelik var ancak 17gune gore baya dusuk malesef

inşallah yükselir ama geç döllenme olmuş olabilir mi yani bence aşılamada kalmadım sonraki birlikttelerimizde oldu diye düşünüyoruz döllenme geç olmuş olabilrmi şimdiden tşk ederizm yorumlarınız için arkadaşlar

Arkadaşlar bugün tekrar kan verdim değer 81,72 olmuş yükselmiş doktor çok iyi dedi 3 katlamış:))))

Süper Örnek olsun senin değerin hepimize nasip etsin

figen24 tebrikler.. darısı ceylan'ın başına. en az senin kadar heycanlandı..

X