arkadaşıma yardımcı olamıyorum...

selenda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2007
56
1
merhaba Meltem hanım:
ben nerden başlıcağımı bilemiyorum fakat bir yerden başlayayım
benım arkadaşım var canım kadar sevdiğim ve bunun problemı kayınpederi ile ilgili kimselerede söyleyemiyor bir bana söyledi ve bende şaştım kaldım ne yapacağıma bilemedim siz yardımcı olursanız sevinirim.kayınpederi parkinson hastası bir adam bu onlara gittiğinde adam tek başlarına odada kaldıklarında ona yaklaşıp öpmeye kaşkısıyo arkasından yavaşça gelip memelerini tutuyo senı seviyorum falan diyomuş bu 2 senedir böyle sürüyomuş adam 65 yaşında falan sanırım arkadaşım ilk başlarda hastalıktan ileri geldiğini falan zannetmiş fakat şimdi daha çok olmaya başlamış daha neler neler anlıcağınız kimselerede söyleyemiyo kayınvaldeme eşime söyleyemem diyo ben eşine söyle dedim aba nası diyim baban bana sarlıntılık mı yapıo diyim dio bende pisikolağa git dedim mutlaka yardımcı olurlar dedim ama dinlamiyo siz söyleyın ne olur arkadaşım ne yapsın?bu konuda yardımcımız olursanız size minnet duyarım şu an arkadaşım inanın çok güç durumda teşekkürler saygılar.:uhm:

kesinlikle kayınperinden uzak dursun yanlız kalmamaya calıssın.kımseye anlatamamıyorsa..

Arkadaşınızın aile geleneklerini bilemiyorum. Bu nedenle, eşine durumu anlatması konusunda kararı aile geleneklerini bilen arkadaşınız verecek. Ancak sarı civcivin çok doğru önerisini uygulasın ve kayınpederi ile aynı ortamda yalnız kalmasın.
Ayrıca Parkinson bu tarz bir anomaliye yol açmaz.
Sağlıkla kalın,

X