Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

oy kül kedisi arkadaşımbenimm zemuszemus yap yap temizlik iyi geliyo mis gibi evde oturmak :lepi:​

ben vildan kızlar öğrenciyim istanbuldayım üniversiteye hazırlanıyorum vs. vs. vs. sormak istediğiniz varsa cevaplayayım kızlar a.s

yaş kaç tatlım? birde ist neresinde yaşıyorsun​

oy kül kedisi arkadaşımbenimm zemuszemus yap yap temizlik iyi geliyo mis gibi evde oturmak :lepi:​

yaş kaç tatlım? birde ist neresinde yaşıyorsun​

cok severim aslında kız bne temizlik yapmayı ama canımın istemesi lazim:roflol::roflol:

18 cnm istanbul pendiktenim ben

anladım tatlım bende sorugu memuru gibi oldum kusura bakma ama biz hep bunu yapıyoruz önceden tanıyoruz biribirimiz sonra ver elini sohbet kaydirigubbakcemile5
Bende ist zeytinburnunda yaşıyorum yaşım 25 üniden mezun olunca 8 aylık bi çalışma dönemim oldu şimdi evde ev kızlığı yapıyorum S.G.B'den emekliym ( herkes sgb nedemek diye soruyorus, sgb'nin açılımı " sosyal güvencem babam)kaydirigubbakcemile3

:roflol: anladım cnm ben de çok istiyodum kkdan bi arkadaşım olsun tanışmak iyi oldu ama

ayyy tekrar üni. hazırlığııı Allah yardımcınız olsun kızlar
Bi bebiş yapmadan bende hazırlanıcam inş...... tam gaz
azıcık özlemem lazım dersleri ama özliyim derken soğuyorum da yaww

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…