Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

ben geldimmm..firdevss ne özürdilemes yaaaa gebertitirm senii duymim bidahaaa.. dün gece msn'de birden sen açtın oturumu yani sen sandığım sevgilin açtı :) naber gamze dedi bende teşekkür ederim canım iyiyim sen nasılsın dedim bende iyiyimde ben canının aşkıyım dedi, nasıl yani dedim ve anlattı yaa bir firdevsle tartıştık ve bana kızgın ama ben onu çok seviyorum ona söylermsin erdoğan seni çok seviyor dermisin dedi.. bende kusura bakma enişte bey fakat ben bunu firdevse desem ve ben olsam bile firdevsin yerinde bende yanlış anlarım.. o yokken sen msn'nine giriceksin ve benle konuşucaksın firdevs geldiğindede ona senin onu sevdiğinimi söylicem bence bu hiç yakışık almaz ve doğruda değil senin ona bunu gözlerinin içine bakarak söylemen ço kdaha güzel ve can alıcı olur kusura bakma yardımcı olamicam enişte bey dedim..oda özür diledi bende estağfurullah dedim ve kapattık konuyu canım.. ÖZÜR DıLENıCEK BıŞ YOK SADECE ENıŞTE BEY SENı ÇOK SEVıYOR VE BUNU TÜM ARKADŞLARININ BıLMESıNı AYICA SENıN ÇEVRENDE SNA BUNU TEKRAR BıRKEZ DAHA HATIRLATMASINI ıSTEDı HEPSı BU..
Barışın yahuu çektierme artık çocuğaa :)))

Kızlar bu arada bugün çok yoruldum yaa.. bayram temizliğine başladım, kapılar camlar yerler tüller silindi danteller vitrin ve mutfak örtüleri perdeler yıkandı ütülendi yerleşti, tozlar alındı, her iki lavobada ciflendi, muftak rafları tezgah üstü çamaşır suyuyla dezenfekte edildi.. kütüphanemii ve giysi dolabımı düzenledim.. yarında vitrindeki bardakları fincan takımlarını ve şeker koyucağım şekerlikleri makinaya atıp yıkicam ve bayrama hazırımmmmmm çok şükürrrr:Saruboceq:

ben geldimmm..firdevss ne özürdilemes yaaaa gebertitirm senii duymim bidahaaa.. dün gece msn'de birden sen açtın oturumu yani sen sandığım sevgilin açtı :) naber gamze dedi bende teşekkür ederim canım iyiyim sen nasılsın dedim bende iyiyimde ben canının aşkıyım dedi, nasıl yani dedim ve anlattı yaa bir firdevsle tartıştık ve bana kızgın ama ben onu çok seviyorum ona söylermsin erdoğan seni çok seviyor dermisin dedi.. bende kusura bakma enişte bey fakat ben bunu firdevse desem ve ben olsam bile firdevsin yerinde bende yanlış anlarım.. o yokken sen msn'nine giriceksin ve benle konuşucaksın firdevs geldiğindede ona senin onu sevdiğinimi söylicem bence bu hiç yakışık almaz ve doğruda değil senin ona bunu gözlerinin içine bakarak söylemen ço kdaha güzel ve can alıcı olur kusura bakma yardımcı olamicam enişte bey dedim..oda özür diledi bende estağfurullah dedim ve kapattık konuyu canım.. ÖZÜR DİLENİCEK BİŞ YOK SADECE ENİŞTE BEY SENİ ÇOK SEVİYOR VE BUNU TÜM ARKADŞLARININ BİLMESİNİ AYICA SENİN ÇEVRENDE SNA BUNU TEKRAR BİRKEZ DAHA HATIRLATMASINI İSTEDİ HEPSİ BU..
Barışın yahuu çektierme artık çocuğaa :)))

barıstık artık canım:asigim:cok saol bitanem benim iyiki varsinalkisalkisalkis
buarada bayada beceriklisin ellerine sağlik:hulya:

barıstık artık canım:asigim:cok saol bitanem benim iyiki varsinalkisalkisalkis
buarada bayada beceriklisin ellerine sağlik:hulya:

:nazar::lepi: sevindim barışmanızaaaaa firdevscimmm opuyorumnanaktan
Ayrıca ne hamaratlığı yahuuu bu hamaratlıktan sayılmazkiii :hulya:

bende geldim saat 12 de cıkıcam kabağa donmeden:)abime vericem bilgsayari dsardan gelir birazdan.neyse mervecim hakkaten cok beceriklisin iştaha geldim bende yarın temizlik yapıcamkaydirigubbakcemile3
bayan 1903 sende hosgeldin canım

ben vildan kızlar öğrenciyim istanbuldayım üniversiteye hazırlanıyorum vs. vs. vs. sormak istediğiniz varsa cevaplayayım kızlar a.s

bende geldim saat 12 de cıkıcam kabağa donmeden:)abime vericem bilgsayari dsardan gelir birazdan.neyse mervecim hakkaten cok beceriklisin iştaha geldim bende yarın temizlik yapıcamkaydirigubbakcemile3
bayan 1903 sende hosgeldin canım

hoşbulduk cn teşekkürler sana da bu arada şimdiden kolay glesin =)))

X