Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

bourtlen merve ceycey hepinizde hosgeldiniz arkadaslar.kendinizi tanıtırmısıniz

bourtlen merve ceycey hepinizde hosgeldiniz arkadaslar.kendinizi tanıtırmısıniz

hosbulduk canımopuyorumnanaktan
nısanlıyım 22 yasındayım
sıtede yenı sayılırım topıge sooyle bı goz attım ıcm ısındı
neden benımde kk arkadaslarım olmasın kı dedım ve daldım aranıza:1rolleyes:

hosgeldin canım benim aramızasositosositobende firdevs 18 yasndaym 19 uma az kaldı:dance:

ooo yeni yeni arkadaşlar katılmış... Güzeller hepinize merhaba...
Kız pembefare neydi o üle??? Senin ki benim topiği coşturdu valla ne güzel bizimkilerde iş yokmuş kaydirigubbakcemile3

Kız pembefare neydi o üle??? Senin ki benim topiği coşturdu valla ne güzel bizimkilerde iş yokmuş kaydirigubbakcemile3

sorma canım ya hala cok saskınım

evet ya ben de baktım..
güzel bi jest olmuş bencealkisalkisalkisalkisalkisalkis

pembecim güzeldi valla :dance:
nesterin nasılsın??? bu aralar pek konuşamıyoruz.. Akşamları eve gidince yorgun oluyorum nete pek giremiyom.. belinayla da konuşamadık :1closedeyes:

nesterin nasılsın??? bu aralar pek konuşamıyoruz.. Akşamları eve gidince yorgun oluyorum nete pek giremiyom.. belinayla da konuşamadık :1closedeyes:

nasıl olsun ya...
idare ediyorum:sinifsinif:
sen nasılsın?
dün ben burdaydım ama kimseler yoktu:kedi:

bourtlen merve ceycey hoşgeldiniz arkadaşlaarrr opuyorumnanaktan

7374ceycey,bourtlen,merve999 hepünüz hoşgeldiniz..opuyorumnanaktan

valla ben cok hosbuldum kızlarhihoyyyt
hepınıze bu ıcten karsılama ıcın cok tesekkur ederıma.s.

bende cok sevindim canım guzeldihihoyyyt:asigim::asigim:

yarın doğum günüm :gitme: benimkinden ses yok. Unuttu mu ne sinir oluyorum valla akannehir

unutmaz canım soylicek mi yarın doğum gunun icin supriz yapcam die.bu arada doğum gunun kutlu olsungamyoncuiremsuzemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…