Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

mutfaktan ne getireceksin bana bende kalkayım yavaştan bi şeyler hazırlayayım kendime bir başıma çağresiz tıkınayım :çok üzgünüm: :a015:

yaa deme böleeeee aklım sende kalıırrrrrr:sinifsinif:
tatlım anneme tost yapıcam , babama tava böreği yapıcam kendime sosis kızartıcam birde yumurta haşlarım ee çay ve zeytin peynir dometes salatalık kaşarr yetermiii?? cokacimcoook

aklın kalmasın güzelim şaka yaptım ben a.s.yetmez mi hiçç allaaaaah derim :teytey:

Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın. Amin :Saruboceq:

selam kızlar kandiliniz mubarek olsun Allahım bdahaki kandillere sağlikli mutlu huzurlu bi şekilde ermeyi nasip etsin

slm kızlar...opuyorumnanaktan
kandiliniz mübarek olsun...
Rabbim bütün dualarınızı kabul etsin...:Saruboceq:

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

slm arkadaşlar bütün müslüman aleminin kadir gecesi mübarek olsun.rabbim bütün dualarınızı dileklerinizi kabul etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…