Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

göbeklenmem için hamiş olmam lazımm:)) ama fındık kadar bi göbişim var o olmazmı :))

olmazzzzz zaten o göbekle vatan haini sayılıyosun bi kere benim gibi köşeyi önden dönmeye aday olması lazım göbeğinin

ben balık etli olarak göbekli bir hatunum tabi balığın cinsini hiç sorma hamsisi var palamutu var bu balığın şakkıdı

teyzemde bi kedi var babam istemediği için kediyi ellerimle verdim teyzemlere kedi balıktan korkuyo kan tutuyoçatlak kediyi. çekirdek salatalık incir ne varsa yiyo ama balıktı etti ciğerdi yanına yaklaşmıyo sofraya ciğer koy bide salatalık hemen salatalığa gidiyo tam bir vejetaryan kedi

sorma ya mutfağa yaklaşmıyo bayramlarda şeker aşırıyo kurban bayramında kurban torbası koklamış yalpalaya yalpalaya kaçmış acayip şeker bi şey yaa benim o kadar kedilerle aram yoktur ama o kedi bambaşka

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ben geldiim

olmazzzzz zaten o göbekle vatan haini sayılıyosun bi kere benim gibi köşeyi önden dönmeye aday olması lazım göbeğinin

ben balık etli olarak göbekli bir hatunum tabi balığın cinsini hiç sorma hamsisi var palamutu var bu balığın şakkıdı
allah iyiliğini versi emii sen çok yaşaa emiiii seviyorum yaa seniiiii opuyorumnanaktan​
oda teyzelerini öpüyo hepinizi opuyorumnanaktan
:ecrin_bebek:
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ben geldiim
:lepi:

napıosunuuz
imdat ya artık sinirleniyorum 11de uyudum 1 buçukta kalktım dikildim ya gece uykusu haram oldu kaydirigubbakcemile
meltem bi zombie de burda var artık :icecream:

napıosunuuz
imdat ya artık sinirleniyorum 11de uyudum 1 buçukta kalktım dikildim ya gece uykusu haram oldu kaydirigubbakcemile
meltem bi zombie de burda var artık :icecream:

aman diyim zombi deme kafamçokkarıştı sırnaşık şey allahtan bugün oynamıyolar yoksa ellerinden kurtulazdın valla. delikafadulden

sormayın kızlar yaa bende 6.30 gibi yatıyorum öğlen 1 2 allah neverdiyse artık kalkıyorum :)) ramazandan sonra düzene girelim ne olurr kızlarrr

valla ya bende çok geç yatıyorum bazen sabah 8 de uyuyabiliyorum dahada geç uyuduğum oluyo çok uykucuyum çok ama her ramazan böyle oluyorum ben yaaa normal bir ev karısı olmaz istiyorum artık :Saruboceq:

bende öleyim kızlar önce eşimi sonra kızımı uyutup geçiyom nettin başına sahurumu yapıp yatana kadar 6 oluyo hayırlısıyla bi atlatsaydık ramazan sarstı bizi sırnaşık şey

tamamdır kuşum gerçi ben oldum olası geç yatardım ama bu kadar abartmazdım :kedi:

goncam gün aşırı geceleri gidiyo işe gündüz evde hep yattığı zaman benimde yatmamı istiyo kalksamda ses olur diye bi şey yapamıyorum zaten evde yokkende uykum gelmiyo :bbo:

goncam gün aşırı geceleri gidiyo işe gündüz evde hep yattığı zaman benimde yatmamı istiyo kalksamda ses olur diye bi şey yapamıyorum zaten evde yokkende uykum gelmiyo :bbo:

ben gelimm yalnız kalmassınn kuşum.. hemen bi kapı bulmaya çalışıyorum kendime yaa kaydirigubbakcemile3

harika olurdu valla yaa zaten lak lak yapmaya hasretim muhabbetin dibine vururduk artık ama tava böreği isterim kaçarın yok :dance: cokacimcoook

X