Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

Belinay _merveCanım hayvanları çok severim ben...Kuşlarıda Dayımların bir kuşu var şaşarsın ne taklalar ne hareketler şarkılar konuşuyor birde..Ama kediler ve köpekler bambaşkadır..Atlarda öyle....

Allah gönlüne göre versin canım....opuyorumnanaktan

oyy ooyy oyy ben diğer topiklere siz yoksanız sıkılırsa giriyorum artık​

bizimki erdem diyince kafa sallıyo zil çalınca deliriyoo resmen ve yavaş yavaş ağzımızdan yedirmeye başladıkk atlar deme bana bayılıyorum onlara, evimiz velefendi hipodromuna bakıyor çıkar balkona izlerim atları bazen​

Tatlılarım ben çıkıyorum çok oturamayacağm bana dua edin bende size söz....opuyorumnanaktanHayırlı olsun gecemiz...

Sagol canım benim inş vaktinde gelirler yıllarca bekledim onları of içim daralıyor bazen...

içini ferah tut güzelim biz bol bol dua ederiz dünya duaylada dönmüyo mu zaten hem başkası için yapılan dualar daha etkilidir. sen ne kadar endişelenirsen o kadar etkilenirler iyi düşünmeye çalış

slm kızlar çok üzülüyorum aslında topikde kalıcı olamadığıma ama bi slm verim dedim

içini ferah tut güzelim biz bol bol dua ederiz dünya duaylada dönmüyo mu zaten hem başkası için yapılan dualar daha etkilidir. sen ne kadar endişelenirsen o kadar etkilenirler iyi düşünmeye çalış
Doğru diyorsun canım....Allah razı olsun....By by hepinize gene görüşelim inş.......

Tatlılarım ben çıkıyorum çok oturamayacağm bana dua edin bende size söz....opuyorumnanaktanHayırlı olsun gecemiz...

iyi geceler güzelim çok iyi dinlen olur mu içinide ferah tut yaramazlık yapıyolar onlar annesi

slm kızlar çok üzülüyorum aslında topikde kalıcı olamadığıma ama bi slm verim dedim

herhaba arkadaşım hoşgeldin biz hemen kalıcı olmanı sağlarız merak etme a.s. :1hug:

saol kaswacımm evet şefaatçisi olucak
allah herkeze hayrlsıını versin inş.
sen bayağı büyütmüşsün korkma bundan snra:)

teyzemde bi kedi var babam istemediği için kediyi ellerimle verdim teyzemlere kedi balıktan korkuyo kan tutuyoçatlak kediyi. çekirdek salatalık incir ne varsa yiyo ama balıktı etti ciğerdi yanına yaklaşmıyo sofraya ciğer koy bide salatalık hemen salatalığa gidiyo tam bir vejetaryan kedi

:roflol::roflol: süüper yaaaa kaydirigubbakcemile3​

:roflol::roflol: süüper yaaaa kaydirigubbakcemile3​

sorma ya mutfağa yaklaşmıyo bayramlarda şeker aşırıyo kurban bayramında kurban torbası koklamış yalpalaya yalpalaya kaçmış acayip şeker bi şey yaa benim o kadar kedilerle aram yoktur ama o kedi bambaşka

hoşbuldum canım iim diim iii oliiim.sen nasılsın belinay mervecim benim küçük kızdan muhabbetlere katılamıyorum ama takipdeyim kızlar kaydirigubbakcemile3
iyiyim canım kurban olurum ben o meleğe teyzesi yesin onuuu

çok merak ettim şunu yaaaaa kaydirigubbakcemile3​

hoşbuldum canım iim diim iii oliiim.sen nasılsın belinay mervecim benim küçük kızdan muhabbetlere katılamıyorum ama takipdeyim kızlar kaydirigubbakcemile3

teyze yemeği olacak haberi yok cokacimcoook sen merak etme biz kaldığın yerden çeker alırız seni yeter ki minicik iyi olsun

çok merak ettim şunu yaaaaa kaydirigubbakcemile3​
[/QUOTE]

sorma ya özledim keretayı zaten masaj yapıyo bide ablası kapıda açıyo ama sende göbek yok sana yapmaz göbeklenmen lazım önce sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…