Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

Kadir gecemiz mubarek olsun....Rabbim hepimiizn gönlünden gecen dılakelrı hayırlısısyla versın gunahlarımızı affetsın

life cıty cok uzgunum cok etkılendım sımdı offffffffffffffffffffffffffff........................mafoldumbenmafoldumben Rabbim sabır versin ablana

ayy süperrr yaaa.. ben annem evde kedi sevmediği için alamıyorum sadece evimde şuan yavru bir muhabebet uşumuz var adıda erdem ( annem taktı bu ismi ):))

hg kasva
evet bende çok etkilendim maalesef:S
allah beterinden saklasın valla ne diyelim

herkezin kadir gecesi mubarek olsun
bu gece açılan eller geri çevrilmez kızlarr
çok dua edin herşeyin hyrlsıı için...

ben tepki veren hayvanları severim.Kedi köpek gibi bayılıyorum kedilere,kendine ait evin olunca alırsın sende...

hg kasva

Canım ablana çok dua edeceğim inan.Allah sabrını artırsın yaşaymasın bir daha.SEnde bana et nolur?benimde erken doğum riskim var.Rahim boyum kıslamış cok.Yatak istirahatim var inş. doğmazlar erken...:gitme:mafoldumbenay bu analık çok zor şey....Nasıl aldılar bebeği suni sancımı sezeryan mı?

hg kasva

az öncede geri sayfalarda ablan içinde dua ettim belki okumuştursunn amiiinnnnnnnnnnnnnnnnn:Saruboceq:​
ben tepki veren hayvanları severim.Kedi köpek gibi bayılıyorum kedilere,kendine ait evin olunca alırsın sende...

lütfenn bizim kuşumuzda teki veriıorr kaydirigubbakcemile3​

ikizdi cnm dimi snn
bnm diğer ablamınkiler ikizz
onunkide biri bayağı aşağıda biri yukarda.
onada sancı yapıyormuş
yat dinlenn
dua ederim cnm allah sizleri kurtarsın ço kzor ya..

17+3 falandı işte cnm
normal deidler ama ablam aslaa dedi ve sezeryanla aldılar.

Canım ablana çok dua edeceğim inan.Allah sabrını artırsın yaşaymasın bir daha.SEnde bana et nolur?benimde erken doğum riskim var.Rahim boyum kıslamış cok.Yatak istirahatim var inş. doğmazlar erken...:gitme:mafoldumbenay bu analık çok zor şey....Nasıl aldılar bebeği suni sancımı sezeryan mı?

hoşgeldin öncelikle arkadaşım. umarım bebeciklerin acelecilik yapmazlar sende onlar doğdukları zaman bol bol öperek intikam alırsın korkuttukları için

hoşgeldin öncelikle arkadaşım. umarım bebeciklerin acelecilik yapmazlar sende onlar doğdukları zaman bol bol öperek intikam alırsın korkuttukları için

Sagol canım benim inş vaktinde gelirler yıllarca bekledim onları of içim daralıyor bazen...

ikizdi cnm dimi snn
bnm diğer ablamınkiler ikizz
onunkide biri bayağı aşağıda biri yukarda.
onada sancı yapıyormuş
yat dinlenn
dua ederim cnm allah sizleri kurtarsın ço kzor ya..

17+3 falandı işte cnm
normal deidler ama ablam aslaa dedi ve sezeryanla aldılar.

Çok zor bir imtihan ....İyiki sezeryan olmuş.İnş.onu cennet kapıısnda bekleyen şefaatçileri olacak....mafoldumben

canımsın sen benimmm canımmmmmŞeniz:1hug:

sende benim canımsın bi kerem alla alla opuyorumnanaktan

bu topik bana çok iyi geliyo ya

hepiniz için dua edicem canlarım zaten ediyodum şimdi dua listeme yenileri eklendi, zaten diğer topikteki yazıları okuya okuya dualarım 1 saati buluyo okuduklarıma dua etmekten içim rahatlıyo valla alkisalkisalkis

X