Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

canim elma istedi yazemuszemus

elmacı güzeli seniii zemuszemus

canim ben okul oncesi istiyodum olmadi bu sene sozelden hem halkla ilşkiler hem turkce oğretmenliği hemde okul oncesi die dusunyorum canım

okul öncesinin ataması kolay oluyo pembem,4 sene sonra nolur bilemem ama şu anda en kolayı, bence iyi yani, idealler senin tabi kuşumopuyorumnanaktan

elmacı güzeli seniii zemuszemus

okul öncesinin ataması kolay oluyo pembem,4 sene sonra nolur bilemem ama şu anda en kolayı, bence iyi yani, idealler senin tabi kuşumopuyorumnanaktan

biliyorum canım ya zaten ilk hedefim okul oncesi ama kazanamadm işte:gitme:

yok canım ya..
daha yeni mezun oldum..
benimki bölüm olduğu için 1 yıl da formasyon almam gerekiyo..
:gitme:

benim sevgilimde bu sene mezun olcak kpss ye gircek yavrum.canım allah gonlune gore versin hersey istediğin gibi olsun

biliyorum canım ya zaten ilk hedefim okul oncesi ama kazanamadm işte:gitme:

kazanırsın, sadece vaktini üzülmeye harcama bebeğim, yaparsın ben sana güveniyorumlmaz:

yok canım ya..
daha yeni mezun oldum..
benimki bölüm olduğu için 1 yıl da formasyon almam gerekiyo..
:gitme:

Allah hepimizin yardımcısı olsun kızlar, benim abim de formasyon alcak, başarırsınız ve burdan da haberleşiriz bebişlerim can sıkmak yoklmaz:

evet canım çok güzeldi ama bitti malesef:gitme:
şimdi formasyonu ben kocaelide alıcam o ise erzincanda:gitme:
ne zaman görüşürüz hiç belli değilmafoldumben

sayılı gun cabuk gecer canım uzulme:1hug:

sağol canım..
inşallah çabuk geçer:Saruboceq:

yeterki siz ayrılmayın canım bak bende cok uzulydum daha evlenmemize cok var o kpss yi kazancakta askere gitcekte ben okulu kazancamda bitrcemde die ama inan ayrılınca yeterki o yanimda olsun beklerim diosun yeterki hep sevin birbirinizi

ay Allah korusun canım ya ben de ayrılmaktan korkuyorum zaten..
biz normalde hep birlikte olduğumuz için ayrı olduğumuz zamanlar çok zorlanıyoruz çok tartışıyoruz malesef:gitme:

ay Allah korusun canım ya ben de ayrılmaktan korkuyorum zaten..
biz normalde hep birlikte olduğumuz için ayrı olduğumuz zamanlar çok zorlanıyoruz çok tartışıyoruz malesef:gitme:

oyle oluyo canim bizde 2 gun bulusmasak birbirimizi yiyoruz.ama bulusunca sanki hicbişe olmamiş gibi oluyo.yalnız ayrılmazsınız korkma sakın bida duymiyim ne demek ayrılmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…