Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

bende çok üzüldüm canım ya, ah kelimeler yetmiyor, hiç bişey çare olmuyor, keşke zamanı geriye alabilsek, ya da keşke zamanın geriye gelmeyeceğini bilerek 2 kere düşünerek yaşasak

ah canım o zamani geri almak mumkun olsa hepimizde ne mutlu olurduk

Kızlar nabersiniz:lepi: çok kalmıycam, annem hamur mayalıyo , çörek yapcazcokacimcoook

ayy bugün harcımı yatırdım gitti paracıklar:ecrin_bebek:

sonra da kendümü ödüllendirdim üst baş aldım hehuytkaydirigubbakcemile3

bende bu sene yatırabilirdim harcimi:gitme:

bende bu sene yatırabilirdim harcimi:gitme:

canımmmm, herşeyin hayırlısı, benim 3. senesinde kazanan arkadaşlarım var ve çok mutlular, iyki diyolar, inşallah senin dehahhkınd ahayırlısı olacak kuşumlmaz:

Bizim pabucumuz damaaaaaa

pabucunuz efem buyrun, damdan aldım geldim:smiley-cool::roflol:

ne damı kıs biz hep birlikte süperiz senle:lepi:

dua edinde kazanim artık bende bu sene:Saruboceq:

arkadasım çok ama aralarında sahteleri çıkabılıyor.......çok dertlı ve sınırlıyım arkadasınızı ıyı tanıyım ıkı yuzlu ve lafı çevıren. g.....uyduran olmasın

dua edinde kazanim artık bende bu sene:Saruboceq:

inşallah firdevsim:Saruboceq:

meryem gitti mi:gitme:

birazdan gitcem

arkadasım çok ama aralarında sahteleri çıkabılıyor.......çok dertlı ve sınırlıyım arkadasınızı ıyı tanıyım ıkı yuzlu ve lafı çevıren. g.....uyduran olmasın

sepetteki elmanın çinde illa çürükler çıkıyo ama çürüğünü alıp diğer taraflarını yiyemyz -tatlicadiarzu-

pabucunuz efem buyrun, damdan aldım geldim:smiley-cool::roflol:

ne damı kıs biz hep birlikte süperiz senle:lepi:
[/COLOR][/B]

Sizi neden sevdiginizi simdi daha iyi anlıyorum, bu nasıl sıcak bir karsılık mesajıdır, okurken inanın gozlerim doldu.Ayrıca cok tesekkur ediyorum, zahmet edip de pabucumu damdan aldıgınız icin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…