Arkadaşım Hoşgeldin Kanal D

nilim

Guru
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
4.849
104
Ekranların en çok güldüren komedi programı Komedi Dükkanı yeni bölümleriyle Show TV'de yayınlanacak. Tolga Çevik'in ve arkadaşımın programı yakın zamanda Show TV'de başlıyor.

Daha önceleri TRT 1, TV8 ve Star'da yayınlanan Komedi Dükkanı artık Show TV'de ekranlara gelecek. Kepenkleri inen program "Komedi Dükkanı" Show'un BKM'ye ricasıyla kepenkleri açılmış bulunmakta. Arkadaşım lakaplı Tolga Çevik Ve Yönetmenin yeni hikayeleri yakında Show TV'de.

çok güzel bu inşallah eski tadını buluruz :126:

Kanal D ekranlarında uzun bir aranın ardından yılbaşı gecesi tekrardan evlerimize konuk olmaya başlayan, sunuculuğunu Tolga Çevik'in yaptığı sevilen komedi programı ''Arkadaşım Hoşgeldin'' bu haftada kahkaha attıracak bölümlerle karşımızda olacak.

Programın ilk bölümünde bilindiği üzere Mustafa Sandal, Kibariye ve Volkan Konak gibi isimler yer almıştı. Bu hafta yayınlanacak olan bölümde ise bayan kahkaha olarak anılan ''Saba Tümer'' konuk olacak.

Bir diğer konuk ise başarılı sanatçı Levent Yüksel olacak.

Saba Tümer'in bol kahkahasıyla ''Arkadaşım Hoşgeldin'' 9 Ocak Perşembe 22:30'da Kanal D'de olacak.

Müptelası olduğum komedi programı sonunda başlıyor! Saati ve günü bence uygun, her türlü izlerim.

Bir şey var hoşuma gitmeyen.. Tolga Çevik'in Ezgi Mola partneri olmuş, iyide olmuş. ama partneri olmasına rağmen neden çifter çifter konuk alma gereği duymuşlar ya benim pek hoşuma gitmedi açıkçası..

Tolga Çevik'i çok beğenirim, çok severim.
Yıllardır Komedi Dükkanı'nı hiç kaçırmadan izlemiştim. Şimdi Arkadaşım Hoşgeldin'i de kaçırmadan izliyorum.
Ama şu Ezgi Mola'dan nefret ettim. Olmamış, yakışmamış oraya. Partner olmadan da Tolga Çevik sadece konuk alarak bu işi götürebilirdi, kaldı ki tek başına bile yürüyor adam...
Ezgi Mola'ya hiç gülmüyorum. Doğal bulmuyorum. Celal ile Ceren'de iyiydi sadece.

ben de başladığından beri gülerek eğlenerek bakıyorum çok doğallar bence sahnede ezgi mola geçekten oraya yakışmamış her rolde o var ya bu haftaki konukları da süper yine eskisi gibi tolga çevik:2::2:

iyi güzel hoş program gülüyoruz falan da tolga neden hep bel altı vuruyor ? hep bi bel altı muhabbetler akıl fikir sürekli orda bu itice geliyo bana

iyi güzel hoş program gülüyoruz falan da tolga neden hep bel altı vuruyor ? hep bi bel altı muhabbetler akıl fikir sürekli orda bu itice geliyo bana

eskiden izliyodumda esprileri hep aynı konular üzerinde dönüyo dediğin gibi
artık izlemiyorum bende...

Yeni sezona başlamışlar. Tolga çevikin kuzeni sarp bozkurt da vardı bu hafta. bazı muhabbetler hep aynı gerçekten sıkıcı olabiliyor. ama yine de değişik konuklar geldiğinde eğlenceli bir program oluyor.

Cok guzel bir program fazlasiyla bel alti espri olsa da gulduruyor

Bu hafta iyidi program. Sarp Bozkurt'un gelmesi iyi olmuş. Ama Tolga Çevik'in esprileri çok tekrar olmaya başladı. Ama yine de bazı yerlerde cuk diye oturuyor o espiriler orası ayrı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…