arkadaşalar bir bakıııııııın lütttfennnnnnnn!

asya344

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2008
103
3
43
arkadaşlar birşey sorucum kafama takıldı bugün biraz temizlik yapayım dedim 15 haftalık hamileğim batma oluyor kanımda siiznde oluyor mu acaba ? normal mi batması ama akıntım filan yok çok şükürbenneyaptımki

normalmiş. bendede oluyordu karnımda kasıklarımda batmalar. doktoruma sordum karnın ve rahimin büyüyor o yüzden dedi. akıntın yoksa korkmana gerek yok.

arkadaşlar birşey sorucum kafama takıldı bugün biraz temizlik yapayım dedim 15 haftalık hamileğim batma oluyor kanımda siiznde oluyor mu acaba ? normal mi batması ama akıntım filan yok çok şükürbenneyaptımki
yok be güzelim endişelenme hemen hemen her hamilede oluyor böyle sorunlar
ama çok yorulmanıda tavsiye etmem
işleri bölerek yap hepsini aynı gün yapma çok zorlanmak hiç iyi değil ama kasıklarda batmalar herkesde oluyor a.s.

canim kendini cok yorma batma normal merak etme cok asiri agri olmadikca bu haftalarda cok normal

batmalar normal evet sürekli oldugu zaman sorunmuş yoksa vurup geçen düzensiz ağrılar korkulacak bişey değil..

bence de hic stres yapma batma olmasi normal.rahmin buyuyo ve kasiliyo..bu haftalarda bel ve kasik batmalari normal dedi dr ...

X