' Arkadaş Olmak İstiyorum ' diyen k.k. Hatunları sohbetimize buyrun diyorum :) :) :)

Lİ Liiii Liiiii Lİii liiilii Lil Ya Na

Yaa benim aslındaa moralimm bozukta çaktırmıyorumm..
Bu ara çok yoğun benimki, gün içerisinde aramıyor beni bi kaç gündür..
Yemeğe çıkınca birbirimize haber weriyoruz..
İlk ben yemeğe çıktığım için, ben ilk haber weriyom..
Sonra o çıkıyor bi yarım saat sonra mesaj çekip söylüyor..
Bi daha da yok bişi ahanda bu saat olsu..
İletişimi hep ben mi sağlıcam..
Toplantı üstüne toplantı arkadaş

Cingar çıkar sende canım bakalım o zaman öyle geç yazıcak mı ? koyuverme hemen öle işi var falan diye sıkıştır dürt azcık onu
Bizde limoniyiz dün ben pas vermiodum bugün o bana zor ikili ilişkiler ya of of

Aslında bi sorun yok aramızda biliyorumm..
İşleri çok yoğun farkındayım..
Aaa bak birde ayrıyetten mesaj çekmişti, aşkım halı saha maçım war benim unutmuşum eşyalarımı almaya şöför yolladım diye..
Okadar bu saat oldu ses yok..
Bi kaç gündür böyle..
Ve sanki iletişimi hep ben ilk başlatıyormuşum gibime geliyor...

yüz yüze gelince dile getir canım bakalım bi de böyle bekle bakalım atıcak mı

Hadi ya neden pekii, neyi kıskanıyorr :26:

eskiden başkalarıyla tanışmış olmamı falan kıskanıyor bazen birden ağzından çıkıo 2dir sinir krizi geçiriorum pskolğa gtçk zamanımda yok benim ayrıda olamıoz bilmiyorum ne olck halimiz bu kez çok sözverdi bakalım tutabilcek mi bazen yoruluyorum

Yeni arkadaşlık kurmana gelemiyor demek ki...
Benimkide buraya üye olduğumu duyunca çok gereksizz bişi bence diye tepki göstermişti..
Dışarıya çıkmanıda kısıtlıyordur şimdii seninn

Yeni arkadaşlık kurmana gelemiyor demek ki...
Benimkide buraya üye olduğumu duyunca çok gereksizz bişi bence diye tepki göstermişti..
Dışarıya çıkmanıda kısıtlıyordur şimdii seninn

Kısıtlamıyor canım istediğim yere gider geliirm ama çok çıkmıyorum zaten arkadşım yok çnkü bi kaç var ama samimiyetimi kestm bazı sebeplerden dolayı

Kısıtlamıyor canım istediğim yere gider geliirm ama çok çıkmıyorum zaten arkadşım yok çnkü bi kaç var ama samimiyetimi kestm bazı sebeplerden dolayı

Umarım o bazı sebepler erkek arkadaşının yüzünden değildirr :26:
Kıskanç ve çok ayrıntıcı olanla zor ewett..

Umarım o bazı sebepler erkek arkadaşının yüzünden değildirr :26:
Kıskanç ve çok ayrıntıcı olanla zor ewett..

Yok canım edindiğim tecrübelerden dolayı olmasalarda olur diye bi düşüncem oluştu arkadaş bile demiyorum artık onlara bu kadar kullanıldığım ve kazık yediğim yeterli kısacası.
Ewet hem ayrıntıcı hem kıskanç çok zorlanıyorum bazen inşallah böyle sürdürmez umudu ile sabrediyorum.
Sen nittin attın mı mesaj ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…