' Arkadaş Olmak İstiyorum ' diyen k.k. Hatunları sohbetimize buyrun diyorum :) :) :)

anladım canım benimde sağlk ile ilgili ama kmlk ortaya çıkmasını istemiyorum ama artk sağlk yrnde çalışmıyorm bunaldım baya bi özel bi yerdeyim öle otr otur sıkılıyorum

anladım cnm oturmakta güzeldir o kadar sıkılma çok yoğun bir işte çalışırsan oturmayı özlersin.

evet ya ikisi aynı anda zor olur bende seneye hazırlancam o zamana ancak okulum bitiyo bide evli olcam inşallah nasıl olur bilmiyorum :) kayseri tam aile şehri cnm düzenli bir hayatı oluyor insanınn .neyse hayırlısı olur inşallah senin içinde .

kpss ye mi hazırlanacaksın sende.. evet ya tam aile şehri bir de o kadar büyük bir şehir olmadığı için zamanınını yarısı toplu taşıma araçlarında geçmiyor ben normalde istanbulda yaşıyordum da.. amin amin inş hayırlı olur

evet canım çalışmak istiyorum evde yapamam çok sıkılıyorumm o yüzden olana kadar şansımı denicem bakalım şimdilik önceliğim dersler hiç evlilik filan düşünmediğim için derslerimi sallamadım çok kötüydüde yavaş yavaş düzeltmeye çalışıorum işte bu yıl trafik öyle kötü geliyoki bana anlatamam kayseriye böyle diyoken istanbulda filan hiç yaşayamazmışım sanırım

bölüm ne peki hangi bölümden girceksin sınava. .. bu yaz mı evleniyorsun hayırlı olsun.. evliyken daha iyi olur eşin destek olur sana

bölüm ne peki hangi bölümden girceksin sınava. .. bu yaz mı evleniyorsun hayırlı olsun.. evliyken daha iyi olur eşin destek olur sana

iktisat cnm maliyeye girmek için çalışcam bakalımm.daha tam kesin değil yazda olabilir düğün sonbahardada .şimdilikk çayını bile yapar getiririm sen yeterki dersine çalış dior bakalımm :))

iktisat cnm maliyeye girmek için çalışcam bakalımm.daha tam kesin değil yazda olabilir düğün sonbahardada .şimdilikk çayını bile yapar getiririm sen yeterki dersine çalış dior bakalımm :))

abowww way vay enişteye bak hakkında hayırlısı olsun.. nişanlımısın şu an

hoşgeldin. maşallah genç yaşta evlenip anne bile olmuşun kızın çok şanslı Allah bağışlasın. ben çıkmak zorundayım maalesef iyi akşamlar

ay çok güzel küçük yaşda annelik arkadaş gibi olursun çocuklarınla inş rabbim banada nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…